Joker 27

Joker 27

Wypróbuj automat do gry Joker 27 za darmo

Podróż w czasie

Internetowy automat do gry Joker 27 oferuje świetlistą, animowaną grafikę i kilka interesujących funkcji specjalnych, które tworzą w grze nieodzowne napięcie. Ten owocowy klasyk został skonstruowany przez firmę Kajot, której gry możesz znać z kasyn naziemnych. Jeśli lubisz retro, poniższy tekst jest dla Ciebie.

Joker 27 to 3-bębnowy automat z 3 rzędami i jak sama nazwa wskazuje, zawiera on 27 linii wygrywających. Ponieważ jest to automat wrzutowy 3x3, można by powiedzieć, że zwycięskie kombinacje obowiązują w obu kierunkach, tj. od lewej do prawej i od prawej do lewej strony. Jeśli trafisz więcej niż jedną zwycięską kombinację na jednej linii, liczy się tylko ta najwyższa. Jeśli wygrywające kombinacje znajdują się na więcej niż jednej linii wypłat, wszystkie wygrane są sumowane. Na bębnach natrafisz na typowe symbole starych automatów retro – różnego rodzaju owoce, BAR-y, banknoty dolarowe czy dzwonki.

Joker 27 z aż 2 symbolami Scatter

Na bębnach jednak znajdziesz również kilka symboli bonusowych. Zielony Joker to symbol Wild, co oznacza, że jako joker automatycznie zastępuje brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji. Nieco wyższe wygrane możesz uzyskać dzięki symbolowi Scatter. Na automacie znajdują się aż dwa takie elementy bonusowe. Pierwszym z nich jest symbol gwiazdy, a drugim bonus Cherry. Jeśli wykręcisz trzy symbole Cherry Bonus na środkowej linii wypłat, otrzymasz 1 darmowy obrót, za trzy symbole Gwiazdy otrzymasz 10 darmowych obrotów. Podczas gry z darmowymi spinami możesz ponownie zyskać dodatkowe darmowe obroty.

Jest jeszcze jeden ciekawy moment w grze na automacie Joker 27. Trafienie tego samego symbolu na wszystkich 9 pozycjach automatycznie podwaja wygraną.

Wypróbuj Jokera 27 również na telefonie komórkowym

Możesz także cieszyć się Jokerem 27 na swoim urządzeniu mobilnym, tablecie lub komputerze. Jeśli gra na nim nie będzie szła po Twojej myśli, spróbuj szczęścia z innymi świetnymi automatami do gry Kajot, takimi jak Joker 81 czy Vikings. Na pewno wybierzesz taki, który zapewni Ci masę zabawy. Życzymy powodzenia.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Kajot Games
Motyw gry:
Owocowy automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:
Automaty do gier