Dlaczego automaty owocowe są ciągle popularne?

Dlaczego automaty owocowe są ciągle popularne?

Jeśli zapytałbyś 100 osób, co rozumieją pod pojęciem automat do gry, to dajemy głowę, że zdecydowana większość z nich przedstawiłaby urządzenie typu jednoręki bandyta z symbolami owoców. A Ty, co byś powiedział? Również masz takie wyobrażenie?

Owocowe automaty i gumy do żucia

Owocowe automaty są z nami od prehistorycznej ery slotowej. Jeśli jednak myślisz, że pierwszym automatem do gry była „owocówka“, to jesteś w błędzie. Pierwszy automat do gry pokazywał klasyczne karty. Kolejne urządzenia jednak już pracowały z motywem owoców. Dlaczego? No chyba dlatego, że wtedy po wykręceniu zwycięskiej kombinacji nie dostawałeś pieniędzy, ale...gumy do żucia. A zgadnij co symbolizowały poszczególne obrazki owoców. No właśnie! Smaki poszczególnych gum do żucia, które wygrałeś. Trafiłeś trzy arbuzy, więc dostałeś gumę arbuzową. Trafiłeś trzy cytryny? Cytrynową, i tak dalej.

Tematyka przyjęła się. Ponadto dzięki gumom do żucia operatorzy byli w stanie omijać stosunkowo rygorystyczne przepisy antyhazardowe. A kiedy automaty do gry przy wypłacaniu nagród przeszły z gum do żucia na pieniądze, nie było powodu zmieniać owocowego motywu. Dzięki owocowej tematyce stopniowo automaty zyskały nawet swoją własną nazwę, fruit machines. Z pewnością już ją gdzieś słyszałeś.

Online automaty na fali retro

U nas też nie jest inaczej. Operatorzy kasyn dobrze wiedzą, co ludzie kochają i korzystają z tej wiedzy bardziej niż inni. Wiedzą także, że retro zawsze pozostanie modne i właśnie dlatego top kasyna online mają nawet teraz w ofercie wiele gier w motywem owoców. Miłośnicy tych automatów zawsze się znajdą.

Wielu osobom „owocówki“ przypominają stare, dobre czasy, a dodatkowo są to często najprostsze automaty z oferty, które nie zasypują toną różnych opcji gry, w których gracz zorientuje się dopiero, gdy jego konto będzie puste.

Postaw na stare czasy

Ten typ automatów online nie musi zatem obawiać się o brak popularności. Wielu graczy, pełnych nostalgii, pragnie przeżyć wspomnień czar, a automaty owocowe łatwo przypominają „stare, dobre“ czasy, kiedy wszystko było inne i oczywiście lepsze.

Jeśli więc nostalgia dopadnie również Ciebie, spokojnie spróbuj gry na automatach owocowych za darmo. A gdy wykręcisz zwycięską kombinację, podaruj sobie gumę do żucia, ale oczywiście tylko taką, której symbol wykręcisz na bębnach. Smacznego.

Automaty do gier