Jackpoty na automatach

Jackpotyna automatach

Aktualne wartości jackpotów w kasynach *

* aktualizowane co godzinę

Najpopularniejsze automaty online oferują graczom, oprócz gier bonusowych i dużej liczby linii, również możliwość gry o wygrane premium – progresywne jackpoty.

W krajach, w których wysokość maksymalnych wygranych nie jest sztucznie ograniczona przepisami, często sięgają one milionów euro. Co więcej, wypłacanie ich bezpośrednio na Twoje osobiste konto bankowe jest całkiem proste. Jeśli jednak wysokość wygranych w danym kraju jest ograniczona przepisami o grach hazardowych, dorastają one tylko do tej maksymalnej wartości.

W kasynach istnieją różne rodzaje jackpotów. Praktycznie wszystkie wysokiej jakości kasyna online starają się mieć dla swoich graczy lokalny progresywny jackpot, powiązany albo z grami od określonego producenta albo z niektórymi wybranymi grami w kasynie. Taki jackpot często ma kilka poziomów. Ten najbardziej podstawowy pada często, nawet kilka razy dziennie, ale oferuje niższą kwotę. Chociaż wyższe poziomy padają rzadziej, są już bardziej hojne, a wygrane na nich są zazwyczaj wspaniałe.

Jackpot może być również oferowany przez producenta automatów online, a więc jego pula jest zbierana w kilku kasynach jednocześnie. Wygra go szczęśliwa osoba w jednym z nich. Warunkiem jest jednak granie w gry tego producenta biorącego udział we wzroście puli jackpotu.

Polecamy grę o wszystkie aktualne jackpoty na automatach online. Jeśli chcesz poczuć smak mega wygranej, nie wahaj się i zagraj o kwoty, które mogą fundamentalnie zmienić Twoje życie.

Automaty do gier