Synot Progressive bonus

Synot Progressive bonus

Graj w kasynie

Popularność jackpotów jest ogromna, nie tylko w przypadku loterii. Nic dziwnego. Gracze je uwielbiają, ponieważ aby je wygrać, nie muszą robić nic więcej, tylko grać w to, co ich bawi. A kasyna online potrafią nimi uatrakcyjnić nawet te sloty, które z pozoru nie są zbyt kuszące. W kasynach online można znaleźć wiele różnych progresywnych bonusów, a w dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej jackpotom od Synot Games - Synot Progressive Bonus.

Jakie poziomy oferuje SYNOT progressive bonus?

Jak już wspomnieliśmy, Synot Progressive Bonus to dodatkowa gra dostępna w wybranych automatach do gry. Nie musi być ona oferowana we wszystkich kasynach które mają te gry w swojej ofercie, ale jeśli jest, możesz grać o jackpoty na 4 poziomach:

  • BRONZE
  • SILVER
  • GOLD
  • DIAMOND

Na każdym poziomie gra się o inną kwotę. Informacje o nich są wyświetlane w górnej części automatu. Na żywo możesz obserwować, jak wartości rosną, ponieważ sam je podnosisz swoimi zakładami. To przyjemna motywacja.

Najniższy poziom bonusu nosi nazwę Bronze. Na nim możesz wygrać najmniej pieniędzy, ale ten jackpot pada najczęściej. Następnie obowiązuje zasada, że im wyższy poziom, tym mniejsza częstotliwość wygranych. Poziomy Silver i Gold przynoszą już wyższe kwoty, ale ich częstotliwość występowania jest znacznie niższa. Najwyższy poziom Diamond może Cię nagrodzić imponującą kwotą, ale jak to mówią, zdarza się to raz na ruski rok.

Jak zdobyć progresywny jackpot Synotu

Ponieważ nazwa jackpota brzmi Synot Progressive Bonus, jasne jest chyba, które gry pozwolą Ci o niego zawalczyć. Tak, to automaty online od Synot Games.

Aby zagrać na którymkolwiek z poziomów bonusowych, nie musisz robić nic innego niż zwykle. Graj w swoją ulubioną grę za prawdziwe pieniądze. W przypadku Synot Jackpotów nie obowiązuje nawet warunek, że na polu gry musisz wylosować trzy symbole Progressive Bonusu. Nie ma potrzeby. Bonus zostanie Ci przydzielony przez grę, kiedy podejmie ona taką decyzję. Nie ma znaczenia nawet wysokość zakładu, kwota przegranej ani nic innego. To czysta kwestia szczęścia i woli maszyny.

Bonus SYNOT Progressive uruchamia się więc losowo po rozegraniu rundy gry. Nie ma nawet znaczenia, czy była ona wygrana czy przegrana. Kończysz spin, maszyna dzwoni i uruchamia animację. To dla Ciebie znak, że jesteś w grze o 4 poziomy bonusów, a mini gra zdecyduje, który jackpot wygrasz.

Zagraj o Synot Progressive Bonus!

Czasami dostawcy gier kasynowych wiążą swój progresywny bonus z wieloma kasynami – jako wspólny jackpot pomiędzy operatorami. Jednak w tym przypadku tak się nie dzieje. Oznacza to, że wygrane na każdym poziomie składają się wyłącznie z depozytów w konkretnym kasynie, w którym grasz. Nie bądź jednak smutny, te wygrane i tak są naprawdę hojne i kuszące.

Ogromną zaletą Synot Progressive Bonus jest przede wszystkim to, że jest to produkt Synotu, a my lubimy gry od Synotu, podobnie jak wielu innych graczy. Dzięki ich efektom wizualnym i bonusom należą do najlepszych, w jakie możesz zagrać w naszych kasynach, więc Twoja podróż do wygrania bonusu będzie tym przyjemniejsza.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.
Automaty do gier