Automaty według walców

Automaty według walców

Liczba walców na automacie do gry ma znaczenie

Mówi się, że liczby zawsze mają znaczenie, a przy automatach online jest podobnie. Cóż, przynajmniej dla większości graczy. Na szczęście twórcy automatów online zdają sobie z tego sprawę i posiadają w swoim portfolio automaty z różnymi liczbami bębnów. Zawsze bowiem dobrze jest mieć więcej opcji do wyboru.

Przodek wszystkich dzisiejszych automatów, łącznie z tymi na których obecnie kręcisz bębnami online, miał 3 bębny. I ta ilość jest nadal tak samo popularna. Jeśli wolisz szybką grę z niezbyt dużą liczbą bonusów i bardziej zależy Ci na płynnej grze niż na grafice, three-reel slots będą dla Ciebie idealne.

Drugą alternatywą, być może już dzisiaj nawet liczniejszą, są automaty online z pięcioma walcami. Pięć bębnów rozwiązało nieco ręce twórcom i pozwoliło im rozwinąć zwłaszcza funkcje bonusowe (Scatter i Wild bonus). Firmy takie jak NETENT czy Yggdrassil są w stanie na takich slotach opowiedzieć nawet proste historie. Dlatego, jeśli lubisz grać, prawdopodobnie będziesz szukał właśnie pięciu kręcących się bębnów.

Czterocylindry to nieco zaniedbana kategoria. Nie ma ich wielu, ale za każdym razem, gdy trafiamy na 4-bębnową maszynę, sprawia nam to radość. Jest to powiew świeżego powietrza i zawsze jesteśmy ciekawi, jak deweloperom udało się stworzyć szybki automat, a jednocześnie zaoferować wystarczającą liczbę bonusów lub linii wypłat. Czterobębnowe automaty do gier są często pomijane w ofertach kasyn, ale naszym zdaniem jest to nieuzasadnione. Wypróbuj jedną, a na pewno nie wyłączysz jej od razu.

Automaty wielobębnowe, czyli na przykład luksusowe 6-bębnowe lub alternatywne automaty, w których na powierzchni do gry znajduje się niezliczona ilość pól, są raczej wyjątkami. Jednak pewna grupa graczy jest nimi zainteresowana. Uważamy, że dzieje się tak dlatego, że tego rodzaju gry przypominają gry mobilne, na których dorastało wielu młodszych graczy. I w ten sposób, po prostu przenoszą swoje stare nawyki do świata kasyn. Powinieneś jednak spróbować takich automatów przynajmniej raz, nawet jeśli nie jesteś do nich do końca przekonany. Przynajmniej wypróbuj darmowe wersje demo, w których nic nie tracisz. Wręcz przeciwnie, możesz tylko zyskać i odkryć zupełnie nowy świat automatów do gry online.

Automaty do gier