6-walcowe automaty do gry

6-walcowe automaty do gry

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

6-bębnowe luksusowe gry online

Nie ma wielu automatów do gry z sześcioma bębnami, ale jeśli natkniesz się na jeden, koniecznie go wypróbuj. Jeśli twórcy nie są całkowicie niedoświadczeni, mogą zaoferować bardzo przyzwoite wrażenia z gry na tej hojnej powierzchni do gry.

6 cylindrów to już przyzwoita przestrzeń, na której można wymyślać świetne rzeczy. Na przykład sporo wygrywających linii (Gonzo's Quest Megaways), świetne spiny z bonusami lub wypłaty wygranych po lewej i prawej stronie (Ninja Ways). Nie oznacza to jednak, że nie jest to możliwe na maszynach z mniejszą liczbą walców, ale tutaj może to być naprawdę epickie.

Ponadto, 6-bębnowe automaty bardzo często dostarczają wysoką jakość, ponieważ są rozszerzeniem lub „kontynuacją“ udanych 5-bębnowych automatów online (Book of Secrets 6, Book of Ra Deluxe 6). Wielu twórców, jeśli widzą, że jeden z ich automatów do gry odnosi sukces, przygotuje również wersję z 6 bębnami. Oczywiście pozmieniają trochę wartości wygranych kwot lub hojność bonusów, ewentualnie zostaną dodane zupełnie nowe symbole.

Lubimy majestatyczne 6-cylindrówki. To epickie maszyny, które przyciągają uwagę już swoim wyglądem. A kiedy podczas spinów zaczną pojawiać się na nich bonusy (Brazil Bomba), nie ma lepszego uczucia niż 6 symboli scatter na ekranie. No chyba, że byłoby ich jeszcze więcej.

Automaty do gier