Gonzo's Quest Megaways

Gonzo's Quest Megaways

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Gonzo's Quest Megaways?

Automat Gonzo's Quest Megaways składa się z 6 bębnów, 7 rzędów i aż 117 649 sposobów na wygrywaną. Działa na zasadzie efektu lawinowego, co oznacza, że ​​symbole nie obracają się na bębnach, ale spadają jeden na drugi.

Jaki jest motyw przewodni Gonzo's Quest Megaways?

Na tym automacie rozgrywa się historia poszukiwań mitycznego El Dorado, dlatego zaliczamy go do automatów przygodowych.

Jakie funkcje specjalne można tu znaleźć?

Na automacie online Gonzo's Quest Megaways znajdziesz symbole Wild, symbole Scatter i mnożniki wygranych.

Czy można otrzymać darmowe obroty w grze Gonzo's Quest Megaways?

Tak, jednocześnie można aktywować 9 darmowych spinów. Wystarczy trafić 3x symbol Scatter.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

W grze Gonzo's Quest Megaways możesz zdobyć jeden z progresywnych Jackpotów od Red Tiger - Hourly Drop, Daily Drop lub Mega Drop.

Jak wygrywać na automacie Gonzo's Quest Megaways?

Nasza wskazówka: automat online może w każdej chwili się zatrząść, po czym symbole o niskiej wartości (zwierzęta) znikają z bębnów i są zastępowane przez symbole o wyższej wartości (bogowie).

Wypróbuj automat do gry Gonzo's Quest Megaways za darmo

Jeszcze bardziej atrakcyjna wersja Gonzo’s Quest jest dostępna

Genialna robota, za którą co dziwne stoi firma Red Tiger. Miałeś już doczynienia z automatem online Gonzo’s Quest od NetEnt? Fajna gra, prawda? Otóż ​​autorzy tych dwóch firm zdecydowali się na współpracę i z warsztatu Red Tiger wyszedł automat o nazwie Gonzo's Quest Megaways. I jak już sama nazwa drugiej wersji wskazuje, jest ona naprawdę „mega“.

Megaways z mega bonusami

Automat Gonzo's Quest Megaways już na pierwszy rzut oka zaskoczy Cię swoją budową. Składa się bowiem z 6 bębnów, a na jednym bębnie może pojawić się od dwóch do siedmiu symboli. Oznacza to, że grasz z co najmniej 64 możliwościami wygranej (2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2) lub aż 117 649 (7 x 7 x 7 x 7 x 7 x 7). Ważne jest, aby ten sam symbol, niezależnie od jego wielkości, pojawiał się na co najmniej trzech sąsiednich bębnach od lewej do prawej strony.

Podobnie jak w pierwszej wersji, będzie Cię tu strzegł legendarny odkrywca Gonzalo Pizarro, który wytrwale i niestrudzenie poszukuje mitycznego, złotego Eldorado. Autorzy stworzyli doskonałą grafikę, a jej opracowanie od razu wciągnie Cię w poszukiwania zaginionego miasta i jego skarbów. A ponieważ automat wiąże się z bogactwem, w grze nie brakuje atrakcyjnych bonusowych funkcji specjalnych. Wiele z nich zostało przeniesionych z oryginalnego automatu, ale niektóre są nowe:

  • Avalanche – wszystkie symbole wchodzące w skład zwycięskiej kombinacji eksplodują, a na ich miejsce spadną symbole z wyższych pozycji. Po drugim „spadku” symboli, wygrana jest automatycznie mnożona przez x2, po trzecim x3 i po czwartym x5. Wartości mnożników są wyświetlane nad bębnami.
  • Niezniszczalny symbol Wild – est to znak zapytania i jako joker zastępuje brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji, jeśli to konieczne. Możliwe jest trafienie tylko 2 symboli Wild w jednym spinie (na pierwszych trzech bębnach od lewej i na pierwszych trzech bębnach od prawej). Jeśli symbol Wild jest częścią zwycięskiej kombinacji, nie wybucha jak inne symbole i pozostaje w grze do następnego re-spinu, co zwiększa szansę na trafienie kolejnych zwycięskich kombinacji z funkcji lawinowej.
  • Trzęsienie ziemi –bębny mogą się zatrząść w dowolnym momencie po zakręceniu bębnów, powodując zniknięcie symboli o niższej wartości z automatu i zastąpienie ich symbolami o wyższej wartości.
  • Free Fall – Symbol Scatter aktywuje darmowe obroty. Aby je zdobyć, musisz trafić na bębnach trzy symbole Free Fall lub dwa symbole Free Fall i jeden symbol Wild. Jeśli Ci się uda, otrzymasz 9 darmowych spinów. Ponadto każdy dodatkowy symbol Free Fall przyzna 3 dodatkowe darmowe spiny. Mnożniki w grze z darmowymi spinami są zwiększane do x3, x6, x9 i x15.

Graj o progresywne jackpoty w kasynie online

Czy te wszystkie bonusy przyprawiają Cię o zawrót głowy? Nie jesteśmy zaskoczeni. A to jeszcze nie koniec. Podobnie jak w przypadku Eagle Riches lub Wild Wild Chest na automacie Gonzo’s Quest Megaways możesz również wygrać jeden z lukratywnych progresywnych jackpotów - Hourly Drop, Daily Drop i Mega Drop. W chwili pisania tej recenzji progresywny jackpot Mega Drop miał 6-cyfrową wartość! Co, jeśli wygrana czeka właśnie na Ciebie?

Możesz także zagrać na pełnym przygód i bonusów automacie Gonzo's Quest Megaways w kasynie online. Zalecamy najpierw skorzystać z wersji demonstracyjnej, aby w pełni zapoznać się z jej funkcjami. Powodzenia i pozdrów od nas Gonzalo.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier