Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Graj w kasynie

Wypróbuj automat do gry Gonzo’s Quest za darmo

Jeśli lubisz przygody, automaty do gry i oryginalne pomysły, Gonzo’s Quest to automat stworzony specjalnie dla Ciebie. Chodzi o jeden z najpopularniejszych automatów online w historii, którego autorem jest firma NetEnt.

W grze tej wcielasz się w postać Gonza zdobywcy, który wyrusza do lasów Ameryki Południowej w poszukiwaniu skarbów. To czy uda mu się je znaleźć oczywiście zależy już od Twojego szczęścia. Automat Gonzo’s Quest ma wiele do zaoferowania, doskonały jest również jego stopień zwrotu wynoszący aż 96%.

Główną atrakcją jest jednak mechanika rozgrywki. Mimo, że chodzi tu o klasyczny automat z 5-cioma walcami i 20 zwycięskimi liniami, to spokojnie możesz zapomnieć o klasycznych bębnach. W grze Gonzo bowiem spadają kamienie. Oprócz tego, w grze jest wprowadzony również rewolucyjny system Avalanche. System ten pozwoli Ci wygrać więcej pieniędzy, ponieważ zostaje on aktywowany zawsze wtedy, gdy wykręcisz zwycięską kombinację i działa tak, że kamienie wybuchają, a na ich miejsce spadają te znajdujące się powyżej. W ten sposób, praktycznie w nieskończoność, mogą powstawać nowe zwycięskie kombinacje.

Doskonałą rozrywkę wieńczy gra bonusowa o nazwie Free Falls. Aktywujesz ją wykręcając trzy symbole specjalne, a zaraz po wykręceniu otrzymujesz 10 obrotów za darmo. A to jeszcze nie wszystko. Wzrasta również mnożnik, dzięki czemu możesz zarobić kwotę wynoszącą nawet 15-krotność swojej stawki.

Automat online Gonzo’s Quest ma do zaoferowania naprawdę dużo i z pewnością będziesz się świetnie bawić odkrywając jego sekrety. Zagraj na tym automacie najpierw za darmo. Sprawdź czy przygody Gonza zdobywcy zainteresują również i Ciebie.

3000 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu stwórz konto, wpłać i odbierz bonus powitalny.
  • Krok 2: Wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1000 PLN w Kasynie oraz do 200 darmowych spinów do gry Starburst.
  • Krok 3: Łap się za kolejny bonus! Przy drugiej wpłacie zgarnij bonus 50% do 2000 PLN i znów do 200 darmowych spinów do Gonzo's Quest

Szczegóły gry

Dostawca gry:
NetEnt
Motyw gry:
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier