Dragon Champions

Dragon Champions

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Dragon Champions?

Automat online Dragon Champions składa się z 6 bębnów, 4 linii i 4096 sposobów na wygraną.

Jaki jest motyw przewodni gry Dragon Champions?

Tę grę zaliczamy do automatów z magią i mitologią, a także do gier z motywem smoków.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na slocie online Dragon Champions znajdziesz symbole Wild, symbole Scatter i symbole rozszerzające się.

Czy w grze Dragon Champions można zdobyć darmowe spiny?

Tak, możesz otrzymać 8, 15, 25 i 100 darmowych spinów, w zależności od liczby trafionych symboli Scatter.

Czy ten slot oferuje możliwość gry o jackpoty?

Nie, ta gra nie zawiera progresywnych jackpotów. Jednak niektóre kasyna mogą umieszczać w grze własne jackpoty platformowe.

Jak wygrać na automacie Dragon Champions?

Nasza wskazówka: wszystkie symbole na bębnach są albo zwykłe, albo żarzące się. Żarzący się symbol (smoczy ogień) może rozprzestrzeniać się na sąsiednie pozycje, co obiecuje wielką wygraną.

Przeżyj ekscytującą i wciągającą przygodę z automatem online Dragon Champions. Autorzy gier z Playtech-u tym razem czerpali inspirację z gry fantasy Dungeons & Dragons, a bębny zapełnili symbolami groźnego smoka i kilku odważnych wojowników.

6 bębnów automatu i 4096 sposobów na wygraną

Slot Dragon Champions bardzo szybko zyskał naszą sympatię z dwóch prostych powodów. Nie jest zbudowany z 3 ani 5 bębnów, ale od razu z 6 i oferuje łącznie aż do 4096 dróg do wygranej. Tak, to automat wielopoziomowy podobnie jak Break Away od Microgaming czy Dragons of Fortune od Synot Games. Drugim powodem są symbole smoczego ognia z piekielnymi bonusami. Ale po kolei.

Dragon Champions składa się zatem z 6 bębnów, 4 rzędów i oferuje 4096 dróg do wygranej. Wygrywające kombinacje obowiązują z lewej do prawej. Muszą zaczynać się na pierwszym bębnie po lewej stronie i kontynuować swój nieprzerwany ciąg w prawą stronę. Jeśli na linii wygrywającej znajduje się więcej zwycięskich kombinacji, obowiązuje tylko ta o najwyższej wartości. Jeśli trafisz zwycieskie kombinacje na różnych liniach wygrywających, wszystkie wygrane są zsumowane.

Możesz zdobyć aż do 100 darmowych spinów

Pierwszą rzeczą, która nas urzekła, były symbole smoczego ognia. Po wykręceniu takiego symbolu, w przypadku trafienia zwycięskiej kombinacji, rozszerza się on na kolejne 4 pola (w prawo, w lewo, w górę i w dół). Oprócz tego slot Dragon Champions posiada dodatkowe bonusy.

Symbol Wild jako logo gry, klasycznie zastępuje brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji.

Do gry z 8 darmowymi obrotami dostaniesz się po zdobyciu 3 symboli Scatter, przedstawionych jako "free games". Za 4 symbole Scatter jest to 15 darmowych obrotów, za 5 już 25 darmowych obrotów, a za 6 symboli Scatter imponujących 100 darmowych obrotów. Tak, dobrze czytacie. To już naprawdę piekielna liczba, nie sądzisz? A nawet podczas gry z darmowymi spinami możesz ponownie zdobyć kolejne darmowe obroty.

Nie mogliśmy oderwać się od Dragon Champions

Kasyna online w końcu dodały do swojej oferty automat do gry, przy którym nie tylko dobrze się bawiliśmy, ale który przyniósł nam również kilka ciekawych wygranych. Znajdziesz tu 4 096 ognistych ścieżek do wygranej, możliwość wykręcenia luksusowych 100 freespinów i symbole rozszerzające się na sąsiednie pozycje. Te funkcje od razu Cię oczarują, tak jak nas. Wypróbuj Dragon Champions i przekonaj się sam.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Playtech
Motyw gry:
Automat z motywem magii i mitologii
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier