Dragons of Fortune

Dragons of Fortune

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Dragons of Fortune?

Automat Dragons of Fortune składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 243 opcji na wygraną.

Jaki jest motyw przewodni gry Dragons of Fortune?

Akcja gry Dragons of Fortune rozgrywa się w mitycznej krainie przerażających smoków, dlatego zaliczamy ją do automatów z magią i mitologią.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Automat Dragons of Fortune zawiera symbol Wild, mnożniki wygranych oraz funkcję Gamble.

Czy w Dragons of Fortune można zdobyć darmowe spiny?

Tak, po wykręceniu 3 symboli Scatter aktywujesz freespiny.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

W niektórych kasynach można znaleźć Dragons of Fortune Synot Progressive Bonus z 4 poziomami - Diamond, Gold, Silver oraz Bronze. Ponadto niektóre kasyna wprowadzają do gry własne jackpoty platformowe.

Jak wygrać na automacie Dragons of Fortune?

Nasza rada: Przed rozpoczęciem gry z darmowymi spinami, masz do wyboru 5 opcji. Możesz wybrać bądź więcej darmowych spinów, albo wyższe mnożniki wygranej.

Wypróbuj automat do gry Dragons of Fortune za darmo

Twórcom SYNOT Games udało się wymyślić godną podziwu grę w postaci pełnego przygód automatu online o nazwie Dragons of Fortune. Głównymi bohaterami są tu mityczne smoki. Wybierz się za nimi w pełną przygód i pułapek podróż, na końcu której czekają na Ciebie luksusowe nagrody.

Automat online Dragons of Fortune przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia. Doskonała oprawa graficzna z pompatycznymi efektami dźwiękowymi, obudzą w Tobie bohaterskiego rycerza walczącego z niebezpiecznymi i ziejącymi ogniem smokami.

243 sposoby na wygraną + ogniste bonusy

Możesz wykorzystać aż 243 sposoby na wygraną. Zwycięskie kombinacje obowiązują od lewej do prawej strony, muszą zaczynać się na pierwszym bębnie po lewej stronie i kontynuować swój ciąg nieprzerwanie w kierunku piątego bębna po prawej stronie. Jeśli na jednej linii znajduje się wiele zwycięskich kombinacji, obowiązuje tylko ta o najwyższej wartości. Jeśli na kilku różnych liniach wygrywających występują zwycięskie kombinacje, wygrane są sumowane. W drodze do pożądanych nagród możesz skorzystać z kilku bonusów. Dzięki nim możesz wypracować sobie drogę do naprawdę dużych zwycięstw.

Na 2., 3. a 4. valci sa točí Wild symbol obraca się na 2., 3. i 4. bębnie. Zastępuje on brakujące symbole w potencjalnej zwycięskiej kombinacji na pozycji jokera. Jednak większą uwagę przykuwa symbol Scatter w postaci swego rodzaju wejścia pod głową smoka. Jeśli wykręcisz go co najmniej 3 razy, zacznie się prawdziwa ognista zabawa, ponieważ aktywujesz grę bonusową z darmowymi spinami i mnożnikami wygranych. Przed wejściem do niej wybierasz spośród 5 opcji, w którą konkretną grę bonusową będziesz grać. Możesz skoncentrować się na większej liczbie darmowych spinów albo będziesz chciał mieć wyższe mnożniki wygranej. Wszystko zależy od Ciebie.

Dostępny jest następujący wybór gier bonusowych:

  • Zielony Smok – 25 darmowych spinów + mnożniki wygranej x2, x3, x5
  • Niebieski Smok – 20 darmowych spinów + mnożniki wygranych x3, x5, x8
  • Biały Smok – 15 darmowych spinów + mnożniki wygranych x5, x8, x10
  • Czerwony Smok – 13 darmowych spinów + mnożniki wygranych x8, x10, x15
  • Złoty Smok – 10 darmowych spinów + mnożniki wygranych x10, x15, x20

Fajna sprawa, nie sądzisz? Zaufaj nam, nie będziesz mógł się oderwać od tych rund bonusowych. Ponadto możesz pomnożyć każdą wygraną kilka razy, korzystając z funkcji Gamble (Risk). Twoim zadaniem jest prawidłowe odgadnięcie koloru zakrytej karty. Jeśli jednak nie trafisz odpowiedniego koloru, przegrywasz wygraną i wracasz z powrotem do bębnów.

Nie bój się wejść do tego niezwykłego świata smoczego, w którym kryje się wiele bogactw. Być może czeka on właśnie na Ciebie. Spróbuj zagrać na automacie Dragons of Fortune w kasynie online i zawalcz o swoje wygrane.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier