Automaty z inną liczbą walców

Automaty z inną liczbą walców

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Zabawa na niekonwencjonalnych wielobębnowych automatach do gry

Chociaż historia automatów online kiedyś rozpoczęła się na trzech bębnach, a obecnie najbardziej popularne jest 5 walców, to na szczęście istnieją jeszcze inne alternatywy. Nie mówimy o automatach cztero- lub sześciobębnowych, chociaż z pewnością warto ich spróbować, mówimy o automatach, które oferują znacznie więcej bębnów (Gemmed!). Są jednak i takie, w których w ogóle nie ma walców (Fruit Snap).

Najczęściej klasyfikujemy je jako alternatywne automaty, w których możesz wypracować sobie drogę do wygranej w inny sposób niż klasyczne połączenie symboli. Popularne, od czasów pierwszych smartfonów, są tak zwane gry „połączeniowe”. W nich wygrywa się również za symbole połączone pionowo lub ukośnie, a nie tylko poziomo, jak to często bywa na klasycznych maszynach (Tiki Fruits).

Alternatywne automaty do gier wnoszą powiew świeżego powietrza do raczej konserwatywnego środowiska automatów online i zdecydowanie polecamy wypróbowanie jednego z nich. Nie ma znaczenia, czy ma 7 bębnów, czy 50. Chodzi o to, że wyrwie Cię trochę z letargu i zagrasz w coś nowego.

Ponadto przyjemną częścią tych automatów są również kreatywne i oryginalne bonusy. Te, dzięki odmiennej mechanice gry, pozwalają twórcom na świeże podejście i możliwość zaangażowania wyobraźni. Dlatego przynajmniej raz na jakiś czas wypróbuj wielobębnowe automaty online.

Automaty do gier