Tiki Fruits

Tiki Fruits

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Tiki Fruits?

Automat online Tiki Fruits składa się z 8 bębnów i 10 rzędów. Tworzone są na nim zwycięskie klastry, a działa on w systemie kaskadowym.

Jaki jest motyw przewodni gry Tiki Fruits?

Biorąc pod uwagę układ obszaru do gry, Tiki Fruits zaliczamy do alternatywnych automatów do gry.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Automat Tiki Fruits posiada panel licznika z symbolami o niskiej wartości, które po zapełnieniu paska przestają się pojawiać.

Czy w grze Tiki Fruits można zdobyć darmowe spiny?

Tak, ten automat oferuje darmowe spiny. Ich liczba jest losowa.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Tiki Fruits oferuje kilka poziomów progresywnego Jackpotu w grach Red Tiger. Niektóre kasyna umieszczają w nim także własne platformowe Jackpoty.

Jak wygrać na automacie Tiki Fruits?

Nasza rada: za wyświetlenie 31 symboli czerwonej siódemki, otrzymasz 777-krotność zakładu.

Wypróbuj automat do gry Tiki Fruits za darmo

Relaks na plaży z drinkiem w dłoni

Jeśli należysz do osób, które od czasu do czasu lubią zagrać na wysokiej jakości automacie online, mamy dla Ciebie propozycję. Dzięki owocowemu automatowi Tiki Fruits nie tylko przyjemnie się zrelaksujesz, ale całkiem możliwe, że jeszcze wygrasz coś miłego. W kasynach, w których znajdziesz tę grę, możesz grając na automatach, brać także udział w regularnych turniejach z nagrodami lub darmowymi spinami. Dlatego też warto regularnie śledzić turnieje na naszej stronie. Rozkoszuj się napojem z wyciśniętych świeżych owoców, gdzieś na tropikalnej plaży.

Automat Tiki Fruits jest dziełem Red Tiger. Składa się z aż 8 bębnów i 10 rzędów, co oznacza, że na automacie jednocześnie pojawia się 80 symboli. Zwycięskie kombinacje składają się z tzw klastrów. Oznacza to, że dowolna kombinacja co najmniej 5 identycznych symboli oznacza wygraną. Wszystkie symbole zwycięskiego klastra eksplodują, a zastąpią je nowe. Może to prowadzić do dodatkowych wygranych w ramach jednego obrotu.

Pozbądź się symboli o niskich wartościach

Automat online zawiera symbole owoców, takie jak arbuz, winogrono, pomarańcza, cytryna i wiśnia. Czyli wszystko to, co sprawia, że napój owocowy jest tak smaczny i nie można mu się oprzeć. Oprócz nich pojawiają się na nim także symbole siódemki, diamentu, gwiazdy, dzwonka i kości do gry. Symbole te mają znacznie wyższe wartości niż symbole owocowe. Jednak symbole owoców spełniają także inną ważną rolę. Na prawo od głównego pola gry znajduje się pasek z polami dla wszystkich symboli owoców. Gdy tylko wypełnisz jakieś pole, dany owoc nie będzie już pojawiał się na slocie. W ten sposób powinieneś dojść do sytuacji, w której na maszynie będą pojawiać się wyłącznie symbole o wysokiej wartości (siódemki, diamenty, gwiazdki, dzwonki i kości do gry).

Losowa liczba darmowych spinów

Na wspomnianym pasku znajduje się również pole o nazwie Bonus. Na automacie bowiem pojawia się także symbol bonusu w postaci napoju kokosowego. Gdy tylko wypełnisz pole z bonusem, aktywujesz grę bonusową z dowolną liczbą darmowych spinów. Ich liczba jest wybierana losowo przez automat. Najwięcej udało nam się zdobyć 30 darmowych spinów.

Gra bonusowa z darmowymi spinami nie różni się zbytnio od gry podstawowej. Jedyna różnica polega na tym, że pola z symbolami owoców nie resetują się po każdym obrocie, ale nadal się zapełniają. Logicznie oznacza to, że automat powinien szybciej pozbyć się symboli owoców o niższych wartościach.

Nie zapomnijmy zwrócić uwagi na jeszcze jedną ważną rzecz. Pomiędzy walcami a paskiem z polami, umieszczono duży totem z dwiema rzeźbionymi głowami, które będą próbowały Ci pomóc. Bądź zdmuchną niektóre symbole ze slotu, aby zastąpiły je nowe albo wessają kilka z nich w siebie i wyplują je do odpowiedniego pola danego symbolu.

W grze sa również Jackpoty

Prawie wszystkie kasyna online oferujące gry Red Tiger, umożliwiają grę z automatem online Tiki Fruits również o luksusowe progresywne Jackpoty. Po prostu zakręć bębnami i trzymaj kciuki za to, że trafisz symbol Jackpota co najmniej 3 razy.

W grze o te jackpoty bierze udział kilka gier automatowych, na przykład Flaming Fox lub Red Diamond. Aktualną wartość jackpotów, takich jak dzienny Daily Drop czy lukratywny Mega Drop możesz sprawdzić na lewo od bębnów. Ich wartość rośnie z każdym pojedynczym zakładem, każdym spinem. Ich maksymalna wysokość nie jest ograniczona.

Czy dasz mu szansę?

Dzięki automatowi online Tiki Fruits możesz całkowicie oderwać się od codziennych zmartwień i problemów. A to także zasługa kolorowej grafiki i wesołej muzyki. To połączenie od razu wprawi Cię w wakacyjny nastrój. Jego innowacyjne funkcje specjalne są świetne. Dzięki nim możesz cieszyć się atrakcyjnymi wygranymi. Spróbuj, a nie pożałujesz.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Alternatywny automat do gry
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier