Progresywne jackpoty Red Tiger

Progresywne jackpoty Red Tiger

Nie udawajmy, że jackpoty w kasynach nie są ważne, bo są. Działają podobnie jak przyprawy w jedzeniu. Bez nich wprawdzie jest całkiem ok, wszystko działa, jest nawet zabawnie, ale z nimi? To inna sprawa. Dodają grze ciekawych barw, pikanterii i smaku prawdziwej przygody.

W niektórych kasynach, oprócz innych bonusów, zaczęły działać także klasyczne progresywne jackpoty, które znasz z zagranicznych kasyn lub gier od światowych dostawców gier. Na przykład progresywne jackpoty związane z grami slotowymi Red Tiger reprezentują wysoką jakość i oferują aż trzy, bardzo interesujące poziomy. Hourly Jackpot to podstawowy i niezbyt powszechny u nas poziom. Drugi poziom należy do Daily Jackpot, a najwyższym i oczywiście najbardziej atrakcyjnym poziomem jest Super Jackpot.

Zanim jeszcze opiszemy, o co w nich chodzi i jak możesz je zdobyć, pozwól na krótkie przypomnienie, czym właściwie jest jackpot progresywny. Jeśli uprościmy to tak bardzo, jak to tylko możliwe, to jest to gra z jackpotem powiązana z jedną lub większą liczbą slotów objętych tą grą bonusową. Każda osoba grająca na tych automatach, wnosi określoną część swojego zakładu do puli Jackpotu. Otrzymana kwota jackpota progresywnego jest swego rodzaju sumą tych udziałów z zakładów wszystkich graczy, którzy grali na automatach objętych specjalną grą z jackpotem. Im bardziej aktywni są gracze, tym szybciej rosną potencjalne wygrane.

Z tego też powodu rzadko zdarza się, aby wygrana w progresywnym jackpocie zatrzymała się na niskiej kwocie. Zwykle rośnie, aż ktoś go wygra. Cóż, tak naprawdę każdy może wygrać. Wszystko, co musisz zrobić, to zagrać na wybranych automatach. Starczy więc wybrać automat Red Tiger w kasynie online, oczywiście objęty siecią progresywnych jackpotów i jak zwykle zakręcić bębnami. Generalnie nie ma znaczenia, jak wysoki postawisz zakład, szansa na wygraną jest taka sama dla wszystkich. Może się jednak zdarzyć, że system w kasynie jest ustawiony w taki sposób, że osobe grający za większe sumy pieniędzy, mają jednak większe szanse.

Poziomy jackpotów na automatach Red Tiger

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją trzy poziomy progresywnego jackpota, a zyskać ich możesz grając w gry kasynowe online od Red Tiger.

Hourly Jackpot (Hourly Drop)

Jackpot godzinowy to nowość, ale bardzo miła. Oznacza to, że co godzinę ktoś wygrywa w kasynie niezłą sumę.

Daily Jackpot (Daily Drop)

Drugi poziom Jackpota to także bardzo smaczny kąsek. Choć wypłacany jest tylko raz dziennie, najpóźniej o określonej godzinie, to zazwyczaj osiąga już naprawdę niezłe wartości. I dlatego też warto być lojalnym klientem.

Mega Jackpot (Super Drop)

Mega Jackpot (Super Drop) to Święty Graal wśród Jackpotów w kasynach. Tutaj nikt nie gwarantuje, kiedy padnie, nie ma określonego czasu, do którego ktoś będzie musiał go wygrać. Nagrodą za cierpliwość jest jednak jego wysokość. Jego minimalna wartość różni się w zależności od ustawień w konkretnym kasynie, ale z pewnością zadowoli niemal każdego gracza. Nawet o Mega Jackpot (w niektórych kasynach określany jako Super Drop) możesz grać przy minimalnym zakładzie, ale przy wyższych stawkach zwiększasz swoje szanse, tak jak w przypadku innych jackpotów.

Jak wygrać jackpoty Red Tiger

Tak więc, dla pewności, powtarzamy jeszcze raz, jeśli chcesz wygrać jeden z jackpotów:

  • Musisz być zarejestrowany w kasynie online oferującym gry Red Tiger
  • Musisz wybrać slot oznaczony jako „z jackpotem“
  • Musisz postawić minimalny zakład (przeważnie ustawiony na 0,10 €

Jeśli spełnisz te warunki, nic już nie stanie na przeszkodzie Twojemu szczęściu i staniesz do walki o jeden z trzech poziomów progresywnych jackpotów Red Tiger.

Automaty do gier