Jak Hyper Bet działa na automatach Kalamba

Jak Hyper Bet działa na automatach Kalamba

Graj w kasynie

Tematyka automatu to ważna kwestia, tak samo zresztą jak oprawa wizualna. Ktoś zapewne będzie zwracał większą uwagę na liczbę bębnów, no i oczywiście wiele zależy od liczby zwycięskich linii. Zgodzimy się chyba jednak z tym, że wszystkich najbardziej przyciągają bonusy, czyli funkcje bonusowe maszyn. A te bywają naprawdę różnorodne.

Zawsze dużo radości sprawia nam, gdy firmy produkujące automaty do gier podchodzą do bonusów w sposób kreatywny, a ostatnio byliśmy mile zaskoczeni przez twórców Kalamby. Kalamba wyszła bowiem na rynek z czymś, czego wcześniej tu nie było lub przynajmniej my się z tym nie spotkaliśmy. Mowa tu o dwóch oryginalnych funkcjach Hyper Bet i Hyper Bonus.

Hyper Bonus to ciekawa opcja umożliwiająca szybkie wejście w darmowe spiny, dzięki czemu nie trzeba czekać, aż szczęście w końcu się do nas uśmiechnie. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk i już można kupić wstęp do Free Spinów. I to w kilku wariantach. O Hyper Bonusie napiszemy jednak kolejny artykuł, teraz przyjrzymy się temu, co oferuje pierwsza wspominana funkcja.

Hyper Bet kontroluje mnożnik i darmowe spiny

Krótko mówiąc, Hyper Bet daje Ci możliwość kontrolowania dwóch ważnych rzeczy: mnożnika wygranej (w niektórych automatach osiąganego tylko za pomocą symbolu Wild) i liczby darmowych spinów. Zainteresowany? I prawidłowo. Wyjaśnijmy to.

Automaty online, w których znajduje się bonus Hyper Bet, mają całkowicie standardowy układ gry. Wyjątkowe w nich jest to, że na ich prawej albo lewej stronie znajduje się panel Hyper Bet. W jego obrębie możesz zobaczyć dwa wspomniane wskaźniki i masz możliwość ich zmiany za pomocą strzałek, wpływając w ten sposób nie tylko na grę na bębnach, ale także na zakład końcowy. Stawka ta bowiem zmienia się (zwiększa) w zależności od wartości mnożnika i darmowych spinów, z którymi grasz.

Kilka poziomów Hyper Bet

Działa to w prosty, choć na każdej maszynie w trochę inny sposób. Sam Hyper Bet może mieć kilka poziomów. Końcowa tabela może wtedy wyglądać na przykład w grze Caribbean Anne następująco:

  • Poziom 1: 7 darmowych spinów + wartość mnożnika wynosi x1
  • Poziom 2: 9 darmowych spinów + wartość mnożnika wynosi x2
  • Poziom 3: 11 darmowych spinów + wartość mnożnika wynosi x3
  • Poziom 4: 14 darmowych spinów + wartość mnożnika wynosi x5

Poziom wpływa zatem na wysokość mnożnika w przypadku osiągnięcia zwycięskiej kombinacji, a także na liczbę darmowych spinów po wykręceniu symbolów scatter.

Ważna jest także liczba symboli scatter. Ma ona bowiem wpływ na mnożnik Twojego aktualnego zakładu. Na przykład za trzy symbole Scatter otrzymasz 7, 9, 11 lub 14 darmowych spinów + dwukrotność aktualnego całkowitego zakładu. W takim przypadku 4 symbole scatter również dodadzą Ci od 7 do 14 darmowych spinów, ale do tego jeszcze aż 4-krotność aktualnego zakładu.

Ostateczną liczbę darmowych spinów oblicza się poprzez dodanie aktualnej wartości darmowych spinów w panelu Hyper Bet do liczby darmowych spinów uzyskanych poprzez wykręcenie symbolu scatter. Trochę skomplikowane, ale wystarczy kilka obrotów walcami i szybko opanujesz te zasady.

Wypróbuj gry z funkcją Hyper Bet w kasynie

Funkcja Hyper Bet na automatach Kalamba wydawała się początkowo niepotrzebnie skomplikowana, ale kiedy się do niej przyzwyczailiśmy, otworzyła nam nowe możliwości gry taktycznej. Ostatecznie używaliśmy jej dość często i właściwie tylko za jej pomocą zarządzaliśmy kwotą zakładu. Jeśli Ty też chciałbyś wypróbować działanie Hyper Bet i Hyper Bonus, możesz to zrobić na przykład w internetowym kasynie Betsafe, gdzie aktualnie dostępne są gry firmy Kalamba.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.
Automaty do gier