Jak wygrywać na automatach do gry online?

Jak wygrywać na automatach do gry online?

Automaty do gry online i automaty video posiadają, podobnie jak np. ruletka albo Blackjack, różne strategie gry. Zapoznaj się z nimi i zwiększ swoją szansę na wygraną!

Nasze rady jak wygrywać na maszynach do gier online

Jeszcze przed przeczytaniem naszego poradnika musisz pamiętać, że w grze na maszynach do gry i automatach video chodzi głównie o zabawę, a wygrana jest jedynie przyjemnym urozmaiceniem. Gra na maszynach to kwestia przypadku. Podajemy Ci kilka zasad jak odnieść sukces w grze:

  • Pamiętaj, że ktoś wkońcu wygra jackpota. Jak nie Ty, to ktoś inny.
  • Zapoznaj się z regulaminem gry, w którą grasz. Jak będziesz grał bezmyślnie to z największą prawdopodobnością przegrasz i stracisz swoje pieniądze.
  • Jeżeli jest to możliwe, dowiedz się jaki procent maszyna do gry wypłaca. Normalnie jest to od 85% do 98%, przy czym kasyna internetowe mają wyższe – minimalnie 97%. Matematyka jest tu prosta: Jak obstawisz 100 Euro średnio dostaniesz spowrotem 98 Euro. A teraz sobie wyobraź, że kilku amatorskich graczy przed Tobą wrzuciło do maszyny do gry tak poprostu w sumie kilka 100 Euro. Automaty nie pozwalą Ci wygrać, jeżeli gracz obraca bębnami mniej niż 10 – 20 razy. A to się zdarza regularnie. Ktoś przyjdzie, obstawi 2 Eura i idzie dalej. Potem te pieniądze czekają właśnie na tych bardziej cierpliwych, czyli na Ciebie.
  • Przy progresywnych maszynach do gry skup się na grze z maksymalną ilością monet. Innymi słowy: Nie dawaj stawki tylko na jedną linię, ale na wszystkie, również na przekątne.
  • Jak wygrasz większą kwotę, przejdź do innego urządzenia znajdującego się w ofercie kasyna online. Każda maszyna do gry ma własny pakiet pieniędzy, który rozdaje.
  • Spróbuj zagrać na wielu maszynach do gier. Jeżeli nie wygrywasz przynajmniej co 15 raz to zmień grę.
  • Ustal swój dzienny limit. Czasami poprostu nie jest ten szczęśliwy dzień i dlatego jest lepiej nie grać ponad ustalony limit. Wróć raczej później a zobaczysz, że to Ci się opłaci.
Automaty do gier