Aztec Jaguar

Aztec Jaguar

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających posiada gra Aztec Jaguar?

Automat online składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii wygrywających.

Jaki jest motyw przewodni gry Aztec Jaguar?

Automat inspirowany jest cywilizacją Azteków, dlatego zalicza się go do kategorii automatów przygodowych.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

W slocie online Aztec Jaguar znajdziesz wiele bonusów i funkcji specjalnych, w tym symbole Wild i Scatter, darmowe spiny, respiny oraz funkcję Hold and Win.

Czy można zdobyć darmowe spiny w grze Aztec Jaguar?

Tak, zdobędziesz je, wykręcając trzy symbole Scatter. Podczas gry Freespin, trzy środkowe bębny łączą się w jeden, na którym następnie pojawia się mega symbol 3x3.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Na automacie Aztec Jaguar możesz także grać o 4-poziomowe progresywne bonusy Synot, ale nie wszystkie kasyna je mają.

Jak wygrać na automacie Aztec Jaguar?

Nasza wskazówka: Wykręć co najmniej 6 złotych symboli i aktywuj funkcję Hold and Win z wygraną Grand i respinami. Wspaniałe wygrane przynosi również funkcja Free Spins, w której po połączeniu się trzech bębnów w jeden, pojawia się mega symbol 3x3.

Wypróbuj automat do gry Aztec Jaguar za darmo

Automat przygodowy Aztec Jaguar

Automat online Aztec Jaguar od chwili swojej premiery cieszy się coraz większą popularnością. Twórcy z Synot Games wykonali naprawdę świetną robotę. Udało im się bowiem zmieścić w jednym slocie wszystkie ważne atrybuty, jakie powinna posiadać gra wysokiej jakości. Od tematu, grafiki, muzyki aż po funkcjonalność i bonusy. Jeśli więc lubisz automaty przygodowe, przygotuj się na ekscytującą wyprawę po skarby Azteków.

Automat Aztec Jaguar ma 5 bębnów, 3 rzędy i 25 linii wygrywających. Jak zwykle w przypadku automatów od Synot Games, zwycięskie kombinacje obowiązują w jednym kierunku, od lewej do prawej strony. W przypadku wielu zwycięskich kombinacji na kilku liniach wygrywających, wszystkie wygrane są sumowane. Aby stworzyć taką kombinację, musisz wykręcić dwa lub trzy identyczne symbole obok siebie, zależy to od tego, czy kręcisz bębnami w grze podstawowej czy też w grze bonusowej z darmowymi spinami. Sterowanie jest proste i mogą się go szybko nauczyć nawet mniej doświadczeni gracze. W dolnym polu możesz ustawić kwotę zakładu, zakład maksymalny lub włączyć funkcję autogry. Oprawa wizualna automatu Aztec Jaguar wygląda wspaniale, a grze towarzyszy tradycyjna muzyka miejscowej ludności.

Funkcja Hold and Win i wygrana Grand

Kategoria bonusów i funkcji specjalnych jest bogata i zróżnicowana, więc uzyskanie hojnych wygranych nie stanowi dużego problemu. Ponadto możesz podwoić każdą wygraną dzięki funkcji Gamble (Risk). Podczas tworzenia zwycięskich kombinacji z pomocą przyjdzie Ci jeden z Azteków, będący symbolem Wild. Jako joker zastępuje on brakujące symbole.

Najbardziej zabawne i atrakcyjne wygrane zapewni funkcja Hold and Win. Jej urok polega na tym, że stałe symbole wchodzą do gry z darmowymi spinami. A jak to osiągnąć? Na bębnach kręcą się złote symbole z różnymi mnożnikami zakładów. Jeśli wykręcisz co najmniej 6 z nich, otrzymasz 3 darmowe spiny, przy czym oryginalne złote symbole pozostaną na swoim miejscu, a pozostałe znikną. Na pustych miejscach mogą pojawić się dodatkowe złote symbole z kolejnymi respinami. Oprócz mnożników zakładów, złote symbole wyświetlają także wygrane Major, Minor oraz Mini. Ich wartości można sprawdzić bezpośrednio nad walcami. Możesz także wygrać nagrodę Grand o wartości 500-krotności zakładu, ale najpierw musiałbyś pokryć złotymi symbolami cały automat.

Darmowe spiny i mega symbol 3x3

Automat Aztec Jaguar oferuje także inną popularną minigrę bonusową – darmowe spiny. Gigantyczna świątynia Azteków, będąca symbolem Scatter, obraca się na trzech środkowych bębnach. Jeśli wykręcisz go 3x, aktywujesz grę z 5 strong>free spinami. Naprawdę warto. Wszystkie trzy środkowe walce zostaną połączone w jeden i w ten sposób na slocie powstanie megasymbol o wymiarach 3 walce x 3 rzędy. W grze freespinowej można ponownie zdobyć dodatkowe darmowe spiny, ale także aktywować funkcję Hold and Win.

Wypróbuj Aztec Jaguar w kasynie oraz na telefonie

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć do dzikiej dżungli z automatem online Aztec Jaguar i poszukać ukrytego skarbu Azteków? Masz więcej niż wystarczająco możliwości w postaci funkcji Hold and Win i gry freespinowej. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić swoje połączenie internetowe, stan baterii w laptopie lub telefonie komórkowym i udać się do jednego z kasyn online, aby przeżyć ekscytującą podróż pełną wspaniałych wygranych. Jeśli na początku gra wyda Ci się skomplikowana, możesz spróbować zagrać w darmową wersję, którą oferują wszystkie wysokiej jakości kasyna online.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier