Berryburst

Berryburst

Wypróbuj automat do gry Berryburst za darmo

Niekonwencjonalny automat owocowy

Z pewnością zgodzisz się z naszym stwierdzeniem, że prawie wszystkie automaty owocowe online są prawie takie same. No dobra, może i nie, ale musisz przyznać, że nie różnią się zbytnio od siebie. Chcemy Ci teraz przedstawić slot owocowy, który jest inny, wyjątkowy i znacząco przełamuje stereotypy. Proszę bardzo, kasyna online przedstawiają automat do gry Berrybust.

Wygrywające pęki owoców i rozszerzający się symbol Wild

Przejdźmy jednak najpierw do rzeczy podstawowych. Berrybust składa się z 5 walców, 3 rzędów. Co jednak jest ważne, układ linii wygrywających nie jest tu klasyczny, jak przy innych automatach NetEnt. Nie obowiązują kombinacje od lewej do prawej strony, czy też od prawej do lewej strony. Kombinacje wygrywające są tworzone przez pęki owoców. Każdy pęk, złożony minimalnie z 5 symboli, tworzy kombinację wygrywającą. Nie ma znaczenia czy owoce znajdują się obok siebie, nad czy pod sobą. Mówiąc w skrócie, za minimalnie 5 sąsiadujących ze sobą identycznych symboli, zyskujesz okeśloną wygraną. Jej wysokość zależy od wartości danego symbolu.

A teraz to najważniejsze. Na automacie Berrybust pojawia się również symbol Wild, ale nie taki zwyczajny. Jeśli uda Ci się go trafić, automatycznie rozszerzy się na cały walec. To może prowadzić do zdobycia kombinacji wygrywających. Walec pokryty symbolami Wild zostanie na swoim miejscu aż do kolejnej rundy. Chodzi o re-spin, który masz za darmo.

Jeśli zaraz po nim trafisz kolejny symbol Wild, również on pozostanie na swoim miejscu. W ten sposób może dojść do sytuacji, w której wszystkie walce będą złożone jedynie z symboli Wild. A teraz uwaga! Jeśli by Ci się to udało, zostaniesz właścicielem nagrody o wartości 5000-krotności stawki.

Berrybust jest zabawny i z nagrodami

Jeśli chodzi o wyposażenie bonusowe automatu online Berrybust, to to jest już wszystko. Być może myślisz, że to niewiele, ale gdy zdecydujesz się zagrać na tej maszynce szybko uznasz, że to wystarczy. Połączenie klastrów wygrywających i rozszerzających się symboli Wild to był naprawdę świetny pomysł. Co więcej, cały automat robi przyjemne wrażenie, ma niezłe tempo i wesołą muzykę. Spróbuj, przynajmniej się trochę rozerwiesz.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
NetEnt
Motyw gry:
Owocowy automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier