Blood Suckers II

Blood Suckers II

Wypróbuj automat do gry Blood Suckers II za darmo

Grobowa muzyka, mroczna atmosfera, głosy należące do ukrytych i złych mocy. Czy te słowa wywołały u Ciebie gęsią skórkę, a jednocześnie uśmiech na twarzy? Odkryj świat, w którym ciemność wciąż rozszerza się i zdobywa ostatnie bastiony światła.

Wszyscy gracze kochający wampiry, wreszcie doczekali się kontynuacji popularnej gry Blood Suckers z warsztatu NETENT. Już pierwsza wersja tej gry zdobyła wielu fanów – entuzjastów mrocznych sił. Jeśli jesteś jednym z nich, to z pewnością spodoba Ci się również wersja numer 2.

Celem automatu online Blood Suckers II z tradycyjnymi 5 walcami, trzema rzędami i 25 stałymi liniami, jest trafienie przynajmniej trzech jednakowych symboli w zwycięskiej linii w kierunku od lewej do prawej strony.

Czasami możesz trafić większą ilość zwycięskich kombinacji. W takiej sytuacji obowiązuje zasada, że z jednej linii wygrywającej zostaje wypłacona kombinacja z wyższą wygraną. Jeśli kombinacje znajdują się na wielu liniach wygrywających, wygrane zostają zsumowane.

Strzeż się Demona!

Tu również symbol Wild nie działa jedynie jako joker, który uzupełnia brakujące symbole, ale także jako symbol niezależny. Oznacza to, że jeśli wyświetli się on przynajmniej 2 razy, będziesz nagrodzony środkami na koncie.

Po wykręceniu przynajmniej 2 symboli Scatter dochodzi do wzrostu mnożnika, który zwiększa postawioną stawkę.

Jeśli uda Ci się wykręcić przynajmniej 3 symbole bonusowe, aktywuje się gra bonusowa Hidden Treasure Bonus Game. Wyświetlenie 4 symboli bonusowych oznacza podwojenie, a 5 symboli bonusowych potrojenie żetonu.

W samej grze bonusowej wybierasz spośród kilku trumien, które mogą zawierać symbol Key, symbol Scatter i symbol Demona. Jeśli uda Ci się odkryć 3 symbole Scatter, aktywowanych zostanie 100 free-spinów. Przy odkryciu klucza, przechodzisz na kolejny poziom. Jeśli na ostatnim poziomie znowu odkryjesz klucz, wygrywasz wielki skarb – 1000 monet pomnożonych przez najwyższy poziom. Gdy tylko trafisz na symbol Demona, gra bonusowa kończy się.

Dlaczego dwójka jest lepsza?

Automat online Blood Suckers 2 różni się od jedynki przede wszystkim muzyką. Upiornie brzmiący podkład dźwiękowy, skrzypiące drzwi i mrożące krew w żyłach szepty, z pewnością wywołają u Ciebie wrażenie obcowania z mrocznymi siłami.

Twoją towarzyszką w grze będzie młoda wampirzyca Amalia. Podobno szuka ona ukrytego skarbu swoich przodków, których zabijali łowcy wampirów. Jej animowana postać, z kuszą w ręku i wyzywającym dekoltem przyciągnie Cię do ekranu (choć nam bardziej podobała się diabelska pomocniczka z automatu Hell Mania). Również same symbole nie są statyczne i przy ich zwycięskim wyświetleniu, możesz się trochę wystraszyć.

Podczas gdy w pierwszej wersji miałeś możliwość kręcenia walcami za pomocą żetonów o wartości 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20 i 0,50, to w drugiej części Blood Suckers 2 możesz również obstawić całą jedną monetę.

Tak samo jest w przypadku stawki. Maksymalna wartość była zwiększona ze 100 na 250 monet w ramach 10 poziomów.

W Blood Suckers II trzeba dużej dawki odwagi nawet w grze za darmo

Jeśli pierwsza część automatu online Blood Suckers pozostawiła w Tobie wystarczająco silne uczucie strachu, to z pewnością powinieneś spróbować jej ulepszonej drugiej części. Możesz to zrobić nawet za darmo. Ci odważniejsi gracze noszący za pasem nie tylko wypchany portfel, ale również dębowy kołek i wiązkę czosnku, mogą jednak spróbować wyciągnąć jakieś dodatkowe pieniądze od władców tego wampirzego świata.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
NetEnt
Motyw gry:
Straszny automat do gier
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier