Cinderella's Ball

Cinderella's Ball

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Cinderella’s Ball?

Automat online Cinderella's Ball składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw przewodni gry Cinderella’s Ball?

Główną bohaterką slotu Cinderella's Ball jest blond Kopciuszek, dlatego zaliczamy tę grę do automatów bajkowych.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na slocie Cinderella's Ball znajdziesz symbole Wild, symbole Scatter oraz zwycięskie mnożniki. Ponadto zawiera on także inne funkcje specjalne: Szlak pantofelka, Karetę, Dobrą Wróżkę, Uderzenie zegara oraz Salę balową.

Czy w grze Cinderella's Ball można zdobyć darmowe spiny?

Tak, darmowe spiny otrzymasz za wykręcenie 3 symboli Scatter. Liczba spinów jest losowa – od 6 do 15.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Nie, automat Cinderella's Ball nie zawiera gry z progresywnym jackpotem.

Jak wygrać na automacie Cinderella's Ball?

Nasza wskazówka: symbolem Wild jest pantofelek, który może również stworzyć osobną zwycięską kombinację. Za jego 5 symboli otrzymasz nagrodę w wysokości 800-krotności kwoty zakładu.

Wypróbuj automat do gry Cinderella's Ball za darmo

Przestań marzyć o wygranej, zagraj o nią

Czy lubisz bajki i marzenia? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to skieruj swoją uwagę na automat online Cinderella's Ball. Jest to automat inspirowany baśnią o biednym Kopciuszku, który marzy o bogatym księciu. Jeśli zostaną spełnione pewne warunki, jej sny mogą oznaczać dla Ciebie niezwykłe wygrane. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu magicznemu automatowi od Red Tiger.

Pięć bębnów, trzy rzędy i dwadzieścia stałych linii wygrywających. To podstawowe złożenie automatu online Cinderella's Ball. Zwycięskie kombinacje obowiązują w jednym kierunku, od lewej do prawej strony. Pierwszy symbol zwycięskiej kombinacji musi zaczynać się na pierwszym bębnie po lewej stronie. Aspekty techniczne omówilismy, przejdźmy zatem do tego, co najważniejsze, czyli bonusów i funkcji specjalnych. Na automacie Cinderella's Ball nie brakuje popularnego trio bonusów: symbol Wild + symbol Scatter + damowe spiny. Jeśli chodzi o dziki symbol, jest to szklany pantofelek na czerwonej poduszce. Chodzi tu o jokera, co oznacza, że w razie potrzeby uzupełni on brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji. Za wykręcenie trzech symboli Scatter, który jest przedstawiony jako zamek, aktywujesz grę bonusową z darmowymi spinami. Podobnie jak w przypadku Lucky Little Devil, ich liczba jest losowa.

O czym marzy Kopciuszek?

Dzięki marzeniom delikatnego i niewinnego Kopciuszka, będziesz miał więcej zabawy i wyższe wygrane. Jeśli pojawi się na którymkolwiek z bębnów, rozmarzy się. Będziesz wiedział, o czym śni, na podstawie zdjęcia w dymku. Może to być pantofelek, dobra wróżka, zegar lub kareta.

  • Szlak pantofelka – pantofelek zaczyna „chodzić” po bębnach i pozostawia ścieżkę symboli Wild.
  • Kareta – kilka razy przejeżdża przed bębnami, rozkręcając niektóre symbole. Po ich zatrzymaniu, pojawią się nowe zwycięskie symbole.
  • Dobra Wróżka – macha swoją magiczną różdżką i wymienia kilka symboli na bębnach, aby zwiększyć szanse na wygraną.
  • Uderzenie zegara – zegar pracuje w czasoprzestrzeni. Losowo zmienia symbole, tak aby na maszynie pojawiła się zwycięska kombinacja.

Na koniec mamy grę bonusową o nazwie Sala balowa, do której przeniesiesz się, jeśli wykręcisz na bębnach 3 symbole zwoju. W sali balowej znajduje się 16 mniejszych zwojów, pod którymi ukryte są korony w różnych kolorach. Twoim zadaniem jest znalezienie 3 koron tego samego koloru, aby uzyskać określony mnożnik zakładu. Maksymalna suma, jaką możesz zdobyć za 3 złote korony, to aż 500-krotność stawki.
Uwaga! Kopciuszkowi może też przyśnić się zła macocha, która od razu odeśle ją z powrotem do pracy, a wtedy Ty powrócisz do gry podstawowej.

Cinderella's Ball można znaleźć w kasynie Betsafe

Automat online Cinderella's Ball możesz wypróbować m.in. w kasynie online Betsafe. Świetnie się przy nim bawiliśmy i często cieszyliśmy się niezłymi zwycięstwami. Naszym jedynym zastrzeżeniem są dłuższe animacje podczas aktywacji funkcji specjalnych, których nie można przeskoczyć. Jest to jednak drobnostka w porównaniu z bogatym wyposażeniem bonusowym tej maszyny.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Bajkowy automat do gry
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier