Claws vs Paws

Claws vs Paws

Wypróbuj automat do gry Claws vs Paws za darmo

Nowy automat online Claws vs Paws (Pazury kontra łapy), to klasyczna gra od firmy PLAYSON z 5 walcami, trzema rzędami i 20 stałymi liniami. Sama grafika jest oparta na swojego rodzaju ulicznym środowisku, w którym kocur próbuje ukraść jak najwięcej z banku pilnowanego przez psa – stróża.

Podstawowym celem jest trafienie co najmniej trzech jednakowych symboli w kierunku od lewej do prawej strony. Wygrane ze Scattera jednak liczą się w dowolnym miejscu na walcach. Jeśli na jednej linii pojawi się więcej kombinacji wygrywających, to liczy się ta najwyższa. Wiele kombinacji wygrywających na kilku liniach wygrywających są dodawane. Wygrana kwota wyświetlana jest pod walcami w pasku informacyjnym.

Dolny pasek oferuje opcję regulacji depozytów, które możesz zmieniać na kilku poziomach. A jeśli nie lubisz klikać i wolisz raczej obserwować jak wzrasta stan Twojego konta, skorzystaj z funkcji automatycznych obrotów walcami, którą spokojnie możesz nastawić aż na 999 obrotów.

Pełno bonusów

W trakcie całej gry zbierasz żetony, które pojawiają się w dowolnym miejscu na walcach. Stopniowo układają się one w kształt symbolu czary wyświetlonej w lewym górnym rogu. Gdy czara się napełni, aktywowana zostanie gra z kołami bonusów. Tu wystąpują dwie możliwości: Koło z aktualną wysokością wygranych albo koło z wyższymi wygranymi.

Gry bonusowe – pokochasz tego kota

Symbol Wild jako joker zastępuje w kombinacjach wygrywających brakujące symbole, oprócz symboli Scatter, Alarm i Decryptor.

Jeśli na walcach pokażą się 2 symbole Scatter, które wyświetlą się na pierwszym i trzecim walcu (z lewej), ze specjalnym symbolem Scatter wyświetlającym się na piątym walcu, włączy się opcja Free Spins. Tu jednak wszystko zależy od tego, który specjalny symbol Scatter wyświetlił się.

Specjalny symbol Scatter (kot z pieniędzmi) – darmowe spiny Sliding Wild

Podczas tej gry bonusowej na walcach pojawiają się symbole „Sliding Wild“ i mogą znajdować się na dowolnej komórce na walcach (maksymalnie 3). Stopniowo symbol ten ślizga się i przesuwa w dół po każdej komórce, aż na koniec dostanie się do dolnej części walca. Zastępuje wszystkie symbole i spełnia funkcję „Wild Symbol“. Koniec darmowych spinów nadchodzi w chwili, gdy wszystkie trzy symbole „Sliding Wild“ znajdą się na dole walców.

Specjalny symbol Scatter (kot z koralikami) – darmowe spiny Progressive Multiplayer

W ramach tej gry bonusowej na piątym walcu pojawiają się dwa nowe symbole: Decryptor i Alarm. Decryptor zapewnia stopniowo rosnący mnożnik – x1, x2, x3, x4, x5. Pojawienie się symbolu Alarm zmniejsza mnożniki do poziomu x1. Darmowe spiny kończą się wtedy, gdy w grze pojawią się trzy symbole Alarmu. Maksymalna ilość wolnych spinów wynosi 30.

Specjalny symbol Scatter (kot ze złotymi cegiełkami) – darmowe spiny Sticky Wild

Tu sprytny kot będzie próbował dodać pewną liczbę symboli „Sticky Wild“, które pozostaną na swoich miejscach podczas całej gry i będą mogły zastąpić dowolny inny symbol. Trwa to dopóty, dopóki pies – stróż ich nie usunie. Obowiązuje zasada – „Sticky Wild“ = „Wild Symbol“.

Co więcej, w dowolnym momencie gry kot może bezpośrednio wpłynąć na grę i stworzyć wielką kombinację wygrywającą – Big Win Hacking. W takim przypadku zwykłe symbole po prostu wymieni na te wygrywające. Jednym słowem, tego kota nie da się nie kochać. Jeśli na walcach pojawią się 2 symbole Scatter, a trzeci poza granicą walca, jego uiejętności hakerskie będą w stanie przesunąć symbol Scatter tak, abyś zdobył darmowe spiny.

Zapraszamy do wypróbowania Claws vs Paws za darmo

Możliwe, że na początku automat Claws vs Paws będzie wydawał Ci się skomlikowany i przepełniony elementami bonusowymi. Grając na nim okazało się jednak, że z kilku minut zrobiły się dwie godziny. Hakerskie sztuczki kota potrafią wspaniale wciągnąć do gry. Abyś jednak już na początku gry nie stracił większej sumy pieniędzy, wypróbuj grę najpierw za darmo. Miau!

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Playson
Motyw gry:
Zwierzęcy automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier