Corsair Queen

Corsair Queen

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Corsair Queen?

Corsair Queen składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii wygrywających w grze podstawowej. W trybie darmowych spinów, pole gry rozszerza się do 5 rzędów i 40 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw przewodni gry Corsair Queen?

Corsair Queen to automat przygodowy z atrakcyjną piratką w roli głównej.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na automacie Corsair Queen znajdziesz rozszerzający się symbol Wild, symbol Scatter i mnożniki zakładów.

Czy w grze Carsair Queen można zdobyć darmowe spiny?

Tak, po pojawieniu się piratki na całym bębnie, aktywujesz 5 darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

W kilku kasynach online można znaleźć Corsair Queen Synot Progressive Bonus z 4 poziomami -Diamond, Gold, Silver oraz Bronze. Ponadto niektóre kasyna wprowadzają do gry własne jackpoty.

Jak wygrać na automacie Corsair Queen?

Nasza wskazówka: pojawienie się piratki na całym bębnie oznacza wygranie 5 darmowych spinów i rozszerzenie się rzędów z 3 do 5 oraz wzrost liczby zwycięskich linii z 20 do 40.

Wypróbuj automat do gry Corsair Queen za darmo

Zdobądź swój własny skarb z Corsair Queen

Wskocz na pokład pirackiego statku w towarzystwie ognistej damy na automacie internetowym Corsair Queen. Twórcy z firmy Synot Games zadbali nie tylko o ładną grafikę, ale także o ciekawe elementy rozgrywki oraz bonusy, które zachwycą każdego prawdziwego poszukiwacza przygód.

W grze podstawowej, automat Corsair Queen ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 stałych linii wygrywających. W trybie darmowych spinów pole gry rozszerza się do 5 rzędów z 40 stałymi liniami, podczas gdy liczba bębnów pozostaje niezmieniona. Podobne rozszerzenie pola gry można spotkać na przykład na innym pirackim automacie Pirates Plenty od Red Tiger. Jeżeli lubisz pływać pod piracką banderą, to z pewnością z tym slotem już się spotkałeś.

Graficznie automat jest bardzo dobrze wykonany i od razu wciągnie Cię do akcji. W tle widać statki pirackie. Nie mogło zabraknąć ani dopracowanych graficznie symboli z małymi animacjami. Wśród symboli, oprócz zwykłych (J, Q, K, A), znajdują się także symbole zapieczętowanej butelki, kompasu, mapy oraz statku. Najcenniejsza kombinacja składa się z 5 symboli statków, co daje 20-krotność stawki.

Zwycięskie kombinacje muszą przebiegać od lewej do prawej strony w nieprzerwanej sekwencji na poszczególnych liniach wygrywających. Jeśli na jednej linii pojawi się większa liczba zwycięskich kombinacji, liczona będzie tylko ta o największej wartości. Wygrane z wielu zwycięskich kombinacji na różnych liniach są sumowane.

Bonusy na automacie godne królowej

Czeka na Ciebie duży bonus w postaci symbolu Wild. Reprezentuje go sama główna bohaterka. Pełni dobrze znaną funkcję jokera i zastępuje brakujące symbole na linii wygrywającej. Pojawia się jednak tylko na 2., 3. i 4. bębnie. Ciekawie robi się dopiero, gdy uda Ci się wykręcić tę piękność w pełnej krasie (w pełni widoczny symbol Wild), Otrzymasz wtedy 5 darmowych spinów, a pole gry powiększy się do 5 rzędów z 40 liniami wygrywającymi. Jeśli uda Ci się ponownie wykręcić panią pirat podczas darmowych spinów, otrzymasz jeszcze jeden darmowy spin.

Drugim symbolem bonusowym w tej grze jest symbol Scatter. Łatwo go rozpoznasz, gdyż ma on formę skrzyni ze skarbami z napisem Scatter. Kombinacja Scatter jest również jedną z najcenniejszych. Kiedy trafisz pięć takich symboli, otrzymasz aż 20-krotności stawki.

Wśród klasycznych funkcji, do których przyzwyczailiśmy się na automatach Synot Games, znajduje się m.in. funkcja Gamble (risk). Jeśli wybierzesz tę opcję, musisz poprawnie odgadnąć kolor ukrytej karty. Jeśli zgadniesz poprawnie, zdvojnásobíte, swoją wygraną, jeśli nie zgadniesz, stracisz stawkę, gra się zakończy i wrócisz do kręcenia bębnami. Dostępna jest także funkcja Autoplay, w której możesz ustawić, ile razy bębny mają się obrócić, bez konieczności wykonywania dodatkowych kliknięć.

Wyrusz na pirackie wyprawy w kasynie online

Jeśli jeszcze nie próbowałeś grać na automatach przygodowych, takich jak np. Book of Secrets lub The Vikings, to wiele tracisz. Ciekawe opracowanie symboli bonusowych w Corsair Queen, mogą przynieść Ci upragniony skarb w postaci dużej wygranej.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier