Evolution™

Evolution™

Graj w kasynie

Wypróbuj automat do gry Evolution™ za darmo

Automat video Evolution ™ przenosi graczy z powrotem do początków życia, które poznamy, do świata pełnego prymitywnych stworzeń pełznących po drabinie ewolucji.

Dzięki zastępowaniu symboli Wild, obrotom za darmo i nowym innowacyjnym możliwościom Evolution przy darmowych spinach, gracz może przeżyć narodziny życia przy każdym kliknięciu. Oprócz tego, Evolution ™ oferuje odmienne doznania w grze dzięki rotacji walców z dołu do góry, w przeciwieństwie do tradycyjnego obrotu walców z góry na dół.

Nowe funcje Evolution przy obrotach za darmo pozwalają graczom przechodzić w grze po drabinie ewolucyjnej, w tym samym czasie podwyższając wygrane z każdym wygrywającym symbolem i usuwając symbole o niższej wartości.

Wyrafinowana grafika i dźwięk tego automatu wraz z kolorowymi animacjami dodają walcom smaczku i zapewniają ekscytującą grę pełną zabawy.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
NetEnt
Motyw gry:
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier