Fire Witch

Fire Witch

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Fire Witch?

Automat Fire Witch składa się z 3 bębnów, 3 rzędów i zawiera 5 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw przewodni gry Fire Witch?

Główną postacią online slotu Fire Witch jest czarownica, pozostałe symbole to owoce. Można go zatem zaliczyć do gier mrocznych, automatów z magią i mitologią oraz slotów owocowych.

Jakie funkcje specjalne można tu znaleźć?

Fire Witch oferuje symbole Wild, re-spiny i koło fortuny z mnożnikami wygranej.

Czy w grze Fire Witch można uzyskać darmowe obroty?

Nie, na tym automacie nie ma darmowych obrotów.

Czy ten slot oferuje możliwość gry o jackpoty?

W niektórych kasynach można na slocie online Fire Witch znaleźć Synot Progressive Bonus z 4 poziomami - Diamond, Gold, Silver i Bronze. Ponadto niektóre kasyna dodają do automatu również swoje własne jackpoty platformowe.

Jak wygrać na automacie do gry Fire Witch?

Nasza wskazówka: Za pokrycie automatu jednym symbolem aktywujesz koło fortuny z mnożnikami wygranej od x2 do x10.

Wypróbuj automat do gry Fire Witch za darmo

Mieszanka motywów na automacie do gry

Po rozkręceniu bębnów w grze Fire Witch uderzy Cię mieszanka motywów. Tematyka owocowych automatów do gry, w upiornym, wręcz halloweenowym otoczeniu cmentarza z magicznie uwodzicielską czarownicą. Stawianie wszystkiego na jedną kartę w świecie hazardu nie jest zbyt opłacalne. Być może właśnie dlatego firma Synot Games zdecydowała się pójść w kierunku łączenia motywów i wykonała naprawdę świetną robotę.

Mroczny slot Fire Witch to 3-bębnowy i 3-rzędowy automat do gry z 5 stałymi liniami. Niektórym mogłoby się wydawać, że na tak małym polu gry nie ma możliwości osiągnięcia dużych wygranych, ale jest wręcz przeciwnie. Chociaż jest to prosty, szybki i nieskomplikowany automat online, magia wygranych z pewnością wyczaruje Ci uśmiech na twarzy.

Automat do gry jest graficznie bardzo dopracowany, z dużą ilością elementów graficznych i animowanych oraz lekko upiorną melodią. Odwagi doda Ci jednak piękna rudowłosa czarownica. Ukojenie oferują również symbole owoców (winogrona, śliwki, pomarańcze, cytryny i wiśnie) oraz symbole siódemki, gwiazdy i BAR-u.

Do kombinacji wygrywającej zaliczane są tylko te, w których na linii wygrywającej znajdują się trzy takie same symbole. Pojedyncze linie wygrywające można sprawdzić w Paylines w informacjach o grze. Wygrane na różnych liniach wygrywających oczywiście się sumują.

Zaczarowane funkcje i bonusy

Węższe pole gry nie oznacza wcale małych bonusów. Nie zabrakło tutaj symbolu Wild. Rozpoznasz go bardzo łatwo. Reprezentuje go twarz naszej rudowłosej czarownicy w zielonym podświetleniu z napisem Wild. Ogólnie rzecz biorąc, symbol Wild działa jak joker, czyli zastępuje brakujący symbol w zwycięskiej kombinacji. Kombinacja złożona z trzech symboli rudowłosej kobiety, obdarzy Cię wygraną 20 razy większą od Twojej stawki.

Unikatowa dla tej gry jest funkcja Fire Respin. Aktywuje się ona, gdy na dwóch z trzech bębnów wykręcisz ten sam symbol na wszystkich pozycjach. W takim przypadku "niepasujący" bęben zostanie ponownie obrócony, co daje szansę na zdobycie jeszcze większej liczby wygranych i jednocześnie zwiększa prawdopodobieństwo uruchomienia funkcji Fire Wheel. Nie martw się, to nie jest nic rzadkiego. Możesz to osiągnąć stosunkowo często.

Fire Wheel to tak naprawdę losowy mnożnik. Uruchomisz go, gdy na wszystkich pozycjach wszystkich bębnów pojawi się tylko jeden symbol (np. 9 razy śliwka). Wtedy rozkręci się koło, na którym znajdują się mnożniki. Koło losowo wygeneruje bonus, który może pomnożyć Twoją wygraną nawet dziesięciokrotnie.

Bardzo docenisz funkcję dodatkowego mnożenia wygranej w postaci funkcji Gamble (risk). Zasada jest prosta. Musisz zgadnąć kolor zakrytej karty. W przypadku prawidłowej odpowiedzi otrzymujesz dwukrotność stawki. W przypadku błędnej odpowiedzi, tracisz wygraną i wracasz do kręcenia bębnami.

Wypróbuj Fire Witch podczas magicznej nocy

Fire Witch to jednym słowem prosty, szybki online automat, którego tempo można jeszcze bardziej przyspieszyć za pomocą funkcji Autoplay. Jest szczególnie odpowiedni dla początkujących i graczy lubiących klasykę. Pomysł połączenia owoców z upiornym cmentarzem pełnych dyń, sprawdził się całkiem nieźle . Dodatkowo jest tu kusząca czarownica, która przylatuje i wyczarowuje dla Ciebie dużą wygraną, którą możesz jeszcze bardziej pomnożyć. Tutaj można osiągnąć naprawdę magiczne wygrane. Powodzenia!

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Automat z motywem magii i mitologii
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier