Gems Gone Wild

Gems Gone Wild

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Gems Gone Wild?

Automat Gems Gone Wild składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje obowiązują w obu kierunkach, tj. od lewej do prawej i od prawej do lewej.

Jaki jest motyw przewodni gry Gems Gone Wild?

Na automacie Gems Gone Wild kręcą się symbole kamieni szlachetnych, dlatego zaliczamy go do automatów pełnych skarbów.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Automat internetowy Gems Gone Wild zawiera blokowane symbole Wild i bezpłatne re-spiny.

Czy w grze Gems Gone Wild można zdobyć darmowe spiny?

Nie, ten automat nie oferuje darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Gra Gems Gone Wild nie oferuje żadnych opcji gry o jackpoty.

Jak wygrać na automacie Gems Gone Wild?

Nasza wskazówka: wygenerowane symbole Wild mogą pozostać na miejscu, po czym zostanie uruchomiony bezpłatny re-spin.

Wypróbuj automat do gry Gems Gone Wild za darmo

Wygrane wśród błyszczących klejnotów

Mówi wam coś nazwa filmu dla dorosłych "Girls Gone Wild"? Niektórym może tak. Podobną nazwę nosi również automat do gry online od firmy Red Tiger. Nazywa się Gems Gone Wild. Nie znajdziecie tam jednak żadnych nagich dziewczyn, ale ogromną ilość cennych kamieni szlachetnych. Szmaragdy, szafiry, rubiny, czy diamenty. Różnią się one nie tylko kolorem, kształtem, blaskiem, ale przede wszystkim wartościami. Ten slot, dostępny np. w kasynie online Betsafe oferuje graczom świetne możliwości osiągnięcia atrakcyjnych wygranych.

Gems Gone Wild to 5-bębnowy automat z 3 rzędami i 20 liniami wygrywającymi. Z tymi nie można nic zrobić, są stałe. Pierwszą rzeczą, którą docenisz, jest to, że zwycięskie kombinacje obowiązują w trzech formatach. Od lewej do prawej, od prawej do lewej, a także pośrodku na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Krótko mówiąc, kombinacja wygrywa, jeśli wykręcisz co najmniej 3 takie same symbole na sąsiadujących bębnach.

Poprzez blokowane symbole Wild do darmowych re-spinów

Grając na automatach od Red Tiger przyzwyczailiśmy się, że ich struktura bonusów jest bardzo zróżnicowana i niekonwencjonalna. Czasami idealne opanowanie zasady działania tej czy innej funkcji specjalnej, zajmuje nam trochę czasu. Gems Gone Wild nie zawiera niczego skomplikowanego. W zasadzie znajdziesz na nim tylko trzy ważne elementy bonusowe, które znacząco pomogą Ci w uzyskaniu zwycięskiej kombinacji. Pierwszym z nich jest symbol Wild, który uzupełnia brakujący symbol w zwycięskiej kombinacji. Ten jednak nie kręci się na walcach. Symbolem Wild może stać się każdy zwykły symbol na slocie. Nie istnieje jednak przepis na jego przemianę. Dzieje się to losowo i w dowolnym momencie podczas obrotu. Na symbole Wild może się zmienić kilka zwykłych symboli jednocześnie. Drugą specjalnością jest to, że przekształcony symbol Wild może pozostać zablokowany na swoim miejscu podczas kolejnych bezpłatnych re-spinów. Nawet w ich trakcie, zwykłe symbole zmieniają się w symbole Wild. Darmowe re-spiny są również uruchamiane losowo.

Gems Gone Wild można znaleźć w kasynie Betsafe

Przeczytałeś już wszystko, co musisz wiedzieć przed zagraniem na automacie Gems Gone Wild. Jeśli jesteś zaskoczony, że nie wspomnieliśmy o popularnych progresywnych jackpotach, które są częścią większości gier Red Tiger, to musisz wiedzieć, że marnie ich będziesz szukał na tym slocie, podobnie jak na automatach Devil’s number czy Ninja Ways. Nie zmienia to jednak faktu, że omawiany automat ma swoje zalety, a przede wszystkim wystarczające możliwości, aby uzyskać niezłe wygrane. Znajdziesz go przykładowo w kasynie online Betsafe. Wypróbuj bezpłatnie i przekonaj się, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Automat pełen skarbów
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier