Mermaids Millions

Mermaids Millions

Wypróbuj automat do gry Mermaids Millions za darmo

Mermaids Millions

Wypróbuj wersję demo gry w kasynie

Graj

Świat morskich syren nie jest zbyt dobrze zbadany. Wiemy jednak, że ta prawdziwa syrenka, pochodząca z baśni H. Ch. Andersena, siedzi na brzegu morza w Kopenhadze i czeka na księcia, który ją uratuje. Nie wiadomo co oferuje w zamian za pomoc, ale jeśli wygrana wydaje Ci się adekwatną nagrodą, to zachęcamy do wypróbowania automatu online Mermaids Millions od firmy Microgaming.

Odkryj magiczny świat ukryty pod wodą

Microgaming opracował bajkowy motyw morskiego świata, w którym syreny występują bardzo często. Jeśli lubisz bajki, ten automat mógłby Ci się spodobać. Wrażenie na Tobie zrobi już dopracowana, ręcznie tworzona grafika, która jest wręcz doskonała. Microgaming wykonał świetną robotę i zwrócił należytą uwagę na szczegóły. Należy się im za to pochwała.

Automat Mermaids Millions to w zasadzie prosta 5-cio walcowa maszyna online, z opcją wygrania aż na 15 zwycięskich liniach (uwaga, opcjonalne linie są dostępne tylko w wersji na komputery stacjonarne). Twoim celem jest wykręcić zwycięską kombinację złożoną z jednakowych, wygrywających symboli. Zwycięskie kombinacje w Mermaids Millions są standardowo liczone od lewej do prawej strony.

Symbole Wild i Scatter + ciekawy bonus

This slot machine allows you to achieve greater winnings thanks to special symbols and a bonus game. The special symbols are what you would expect: wild and scatter. Symbol Wild pełni funkcję jokera i swoją obecnością jest w stanie zwykłą linię zmienić na linię wygrywającą.

Symbol Scatter, z drugiej strony, oferuje darmowe obroty. Jeśli uda Ci się podczas gry wykręcić 3, 4 albo 5 symboli scatter, zdobywasz free spiny. Możesz ich zdobyć aż 10. Dobrą wiadomością jest to, że podczas trwania free spinów wygrane są mnożone x3, więc warto się trochę postarać i mieć na walcach jak najwięcej symboli scatter.

Oprócz symboli specjalnych, Mermaids millions oferuje jeszcze grę bonusową. Zagrasz w nią, gdy na walcach wykręcisz 3, 4 albo 5 symboli Treasure Bonus. Muszą się one jednak znajdować w zwycięskiej linii. Jeśli Ci się to uda, dostaniesz się do trybu bonusowego, w którym Twoim celem będzie wybrać sobie przedmioty z 12-stu oferowanych. Liczba przedmiotów, które będziesz mógł wybrać zależy od tego, ile symboli Treasure uda Ci się wykręcić.

Zagraj z syrenami za darmo

Automat online Mermaids Millions jest przeznaczony raczej dla graczy początkujących albo takich, którzy nie mają zbyt dużo czasu na granie w coś bardziej skomplikowanego. Nie oznacza to jednak, że nie powinieneś na nim zagrać. To nieprawda. Koniecznie go wypróbuj. Trzymamy kciuki.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Microgaming
Motyw gry:
Automat z podwodnego świata
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier