Power Stars

Power Stars

Wypróbuj automat do gry Power Stars za darmo

Power Stars

Wypróbuj wersję demo gry w kasynie

Graj

Power Stars należy do klasyki automatów video już od wielu lat i z pewnością już je widziałeś w kasynach tradycyjnych. Są to automaty, które ciągle trzymają wysoki standard oraz cieszą się popularnością, przede wszystkim dzięki prostemu systemowi 5 walców i 10 zwycięskich linii.

Na pierwszy rzut oka jest oczywiste, że również w tym automacie video główną rolę grają symbole owoców. Automaty do gry Power Stars mają klasyczny rząd symboli takich jak czereśnie, cytryny, pomarańcze, winogrona, śliwki czy arbuzy. Podobnie jak w innych automatach Novomatic, tu również najwyższą wartość mają dzwonki i siódemki. Pięć siódemek, podobnie jak przy Sizzling Hot, pomnoży Twoją stawkę aż 100x. Automaty video Power Stars różnią się jednak od podobnych automatów swoją grą bonusową, której symbolem są Power Stars (Ogniste gwiazdy).

Gra bonusowa Power Stars

Jak sama nazwa wskazuje w grze bonusowej chodzi o symbol ognistej gwiazdy, który zatrzyma się na walcu. Chodzi właśnie o symbol Wild, który zastępuje każdy symbol. Powodem dlaczego ta gra jest taka wyjątkowa w stosunku do innych owocówek online od Novomatic, jest to że gwiazdę możesz wykręcić na którymkolwiek walcu 2,3 albo 4 i zawsze się wyroluje na cały słupek. Oprócz wygranej przy wykręceniu Power Stars, zyskasz dodatkowy obrót, przy czym gwiazdy zostaną na swoim miejscu. Wygrane w ten sposób mogą poszybować naprawdę aż do gwiazd. Bo przecież kto by się nie ucieszył z gwiazdy na 3 walcach jednocześnie oraz zyskania minimalnie 4 kombinacji z tych naj symboli przy dwóch obrotach z rzędu.

Oprócz gry bonusowej Power Stars zawsze możesz podwoić swoje wygrane poprzez klasyczną funkcję Novomatic, Gamble – czerwona albo czarna. Jeżeli uda Ci się trafić serię 4-5 kart pod rząd, nawet z małej wygranej może być porządna sumka, a automaty Power Stars naprawdę pokochasz.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Novomatic
Motyw gry:
Klasyczny automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier