Primate King

Primate King

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Primate King?

Automat Primate King składa się z 5 bębnów, 4 rzędów i 30 linii wygrywających. W grze bonusowej liczba bębnów wzrasta do 6.

Jaki jest motyw przewodni gry Primate King?

Automat jest zanurzony w gęstej dżungli, jest to automat przygodowy z symbolami zwierząt i skarbów.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Zbieraj złote monety na automacie online Primate King, który stopniowo aktywuje interesujące funkcje specjalne, od symbolu Mega Wild, przez progresywne mnożniki wygranych, aż po aktywację 6-ego bębna.

Czy w grze Primate King można zdobyć darmowe spiny?

Nie, automat nie oferuje darmowej gry spinowej.

Czy ten slot oferuje możliwość gry o jackpoty?

Tak, slot oferuje progresywne jackpoty od Red Tiger na wielu poziomach, takich jak Super Drop, Daily Drop i Hourly Drop.

Jak wygrać na automacie Primate King?

Nasza wskazówka: Zbierz 90 złotych monet i aktywuj 3-ci poziom bonusowy wraz ze wzrostem mnożnika wygranej i 6-tym bębnem pokrytym symbolami o wysokich wygranych.

Wypróbuj automat do gry Primate King za darmo

Primate King Betsafe

Wypróbuj wersję demo gry w kasynie

Graj

Automat Primate King od Red Tiger

Kreatywni specjaliści z Red Tiger ponownie wykonali świetną robotę. Automat online Primate King zachwyci Cię nie tylko wspaniałą grafiką, ale przede wszystkim koncepcją bonusową. Będziesz zmotywowany do gry przez cały czas, nawet jeśli nie będzie Ci dobrze szło. Powodem są niepozorne złote monety, które stopniowo zbierasz, aby aktywować kilka atrakcyjnych funkcji specjalnych. Przygotuj się na ekscytującą przygodę na walcach i wyrusz w podróż przez dziką dżunglę.

6-bębnowy automat

Nie daj się zwieść. Na automacie online Primate King na pierwszy rzut oka widać 5 bębnów, 4 rzędy i 30 linii wygrywających, ale po prawej stronie znajduje się tajemnicza kolumna. Gdy uda Ci się ją wypełnić złotymi monetami, zamieni się ona w bęben i automat stanie się 6-walcowy. Kombinacje na tym automacie są wygrywające, jeśli wykręcisz co najmniej trzy takie same symbole obok siebie, zaczynając od pierwszego bębna po lewej stronie. 900-krotność postawionej kwoty otrzymasz za trafienie sześciu symboli skrzyni ze skarbem.

Największą jednak uwagę zwraca wściekły goryl, który jest władcą dżungli. Symbol goryla to symbol Wild, czyli jako joker uzupełnia brakujące symbole w wygrywającej kombinacji. Goryl pełni również inną - nie mniej ważną funkcję. Jej wyświetlenie na bębnach oznacza, że złote monety, które pojawią się na niektórych symbolach, zostaną przeniesione do wspomnianej kolumny po prawej stronie. Bez obecności goryla, złote monety nie zostaną przeniesione do kolumny.

Funkcje specjalne i bonusy na automacie Primate King

Sam bęben jest podzielony na 3 poziomy. Aby wypełnić każdy z nich, musisz zebrać 30 monet, co oznacza, że do aktywowania 3-ego poziomu potrzeba 90 monet. Każdy osiągnięty poziom oznacza zdobycie funkcji specjalnej. Pierwszy poziom zamienia zwykły symbol Wild na symbol Mega Wild obejmujący wszystkie 4 rzędy. Po zdobyciu drugiego poziomu, symbol Mega Wild pojawia się na bębnach z losowym mnożnikiem wygranych. Osiągnięcie trzeciego poziomu oznacza, że mnożnik wygranych na symbolu Mega Wild nie jest losowy, ale progresywny. Każda wygrana kombinacja zwiększa mnożnik o +1. Zebranie 90 monet i aktywowanie trzeciego poziomu naprawdę się opłaca, ponieważ wypełniona kolumna zamienia się w bęben, na którym wyświetlane są tylko symbole o wyższych wartościach. I jakby tego było mało, wściekły goryl może w dowolnym momencie gry wstrząsnąć bębnami, po czym rozbije symbole o niższych wartościach i zamieni je na symbole o wyższych nagrodach.

Primate King w kasynie Betsafe

Grę Primate King znajdziesz również wśród automatów kasyna online Betsafe, gdzie możesz zagrać w nią testowo i całkowicie za darmo. Grając na prawdziwe pieniądze masz jednak szansę wygrać jeden z trzech luksusowych progresywnych Jackpotów - Super Drop, Daily Drop a Hourly Drop. Pierwszy z nich nie ma limitu czasowego i spośród wszystkich jest jackpotem o najwyższej możliwej wygranej. Pozostałe dwa są limitowane czasowo, co oznacza, że zawsze znajdą swojego zwycięzcę i to bądź w ciągu 24 godzin albo co 60 minut. Ich aktualne wartości możesz sprawdzić podczas gry po lewej stronie gry lub bezpośrednio nad bębnami.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Zwierzęcy automat do gry
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier