Reel Gems

Reel Gems

Graj w kasynie

Wypróbuj automat do gry Reel Gems za darmo

Reel Gems Betsafe

Wypróbuj wersję demo gry w kasynie

Graj

Diamentowe symbole są nieodłącznym elementem automatów do gry już od kilku dekad. I nic w tym dziwnego. Kogo by nie kusiły lśniące i połyskujące kamienie szlachetne lub inne błyszczące kosztowności?

Dlatego też prawie wszyscy producenci autoamtów do gier online mają w swoim portfolio sloty oparte na pieniądzach, diamentach czy innych symbolach luksusu. Nie inaczej jest w przypadku światowej sławy firmy Microgaming, która oferuje swoim graczom kilka takich gier, jak Gold Factory, Cashville, czy recenzowany tu dzisiaj automat online Reel Gems, gdzie oprócz klasycznych symboli 10, K, Q, J i A, lśni wiele doskonale oszlifowanych kamieni szlachetnych.

Przy omawianym slocie zastanawialiśmy się, do kogo jest on skierowany. Dla początkujących może wydawać się dość skomplikowany, ale bardziej doświadczonym graczom z pewnością zabraknie bardziej zróżnicowanej struktury bonusów.

Bonusowe pokrycie w postaci symboli Wild i Scatter

Kombinacje wygrywające na automacie online Reel Gems liczą się tylko od lewej do prawej strony, zaczynając od pierwszego bębna po lewej i kontynuując swój ciąg nieprzerwanie w prawo. Jeśli na linii wygrywającej jest więcej wygrywających kombinacji, liczy się tylko ta o najwyższej wartości. Jeśli wygrasz kombinacje na różnych liniach wygrywających, wszystkie wygrane są sumowane.

Samo logo gry jest symbolem Wild, co oznacza, że pełni funkcję jokera. Uzupełnia brakujące symbole w potencjalnej kombinacji wygrywającej. Pojawia się jednak tylko na 2. i 4. bębnie.

Dzięki symbolowi Scatter oznaczonym jako „Free Spins” możesz cieszyć się znacznie bardziej atrakcyjnymi wygranymi. Jeśli wykręcisz go co najmniej 3 razy, aktywujesz grę bonusową i uzyskasz darmowe obroty. Dodatkowym bonusem jest to, że podczas freespinów wszystkie wygrane są potrojone

Nie bój się re-spinów

Po każdym obrocie możesz wybrać dowolny bęben, którym ponownie zakręcisz za z góry ustaloną opłatą. Ta sprytna funkcja (re-spin) może bardzo łatwo pomóc Ci w szybkim powiększeniu stanu konta. Oczywiście im większa szansa na dużą wygraną, tym wyższą opłatę zapłacisz za ponowny obrót. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz drogę kręcenia wszystkimi bębnami naraz, czy spróbujesz za pomocą funkcji re-spin.

Zakręć bębnami Reel Gems i wygraj coś porządnego!

Wyjaśniliśmy już prawdopodobnie wszystko, co musisz wiedzieć o automacie online Reel Gems, zanim wyszukasz go w kasynie online. Tam znajdziesz go nie tylko w trybie gry za darmo, ale możesz też zakręcić bębnami o prawdziwe wygrane. Życzymy powodzenia!

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Microgaming
Motyw gry:
Automat pełen skarbów
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier