Reel Rush

Reel Rush

Wypróbuj automat do gry Reel Rush za darmo

Każdy lubi opowieści w prawdziwym życiu, jak i na automatach. Są jednak takie chwile, kiedy po prostu pragniemy oczyścić umysł i nie myśleć o niczym zbyt skomplikowanym. I właśnie wtedy przydadzą się takie gry, jak dzisiaj opisywany automat online Reel Rush. Maszyna online, która niczego nie udaje, oferuje natychmiastową rozrywkę ze szczyptą oryginalności.

NETENT w Reel Rush oferuje dokładnie to, czego szukają zmęczeni gracze. Osoby, którzy chcą sobie zagrać, ale nie mają zbyt wele czasu. Reel Rush może na pierwszy rzut oka się takim nie wydawać, ale w rzeczywistości całkowicie spełnia wymagania stawiane nieskomplikowanym automatom bez zbędnych trybów gry. Dodatkowo gra jest opakowana w piękną, wyjątkową grafikę z przyjemnym udźwiękowieniem.

5-walcowa tajemnica

Automat wprawdzie prezentuje się jako 5-walcowy, z 5 rzędami i aż 3125 ścieżkami do zwycięstwa, ale uwaga na haczyk. W rzeczywistości bowiem pierwszy i piąty walec od lewej oferują wprawdzie aż 5 rzędów, ale dopóki nie odblokujesz ich większej ilości, kręcisz walcem tylko na rzędzie numer 3. Walcami numer 2 i 4 kręcisz jedynie na rzędach 2, 3 i 4, a stałych pełnych 5 rzędów oferuje tylko walec numer 3.

Możliwe, że jest to trochę mylące. Chodzi o to, że niektóre pozycje na polu gry są zamknięte i otwierasz je poprzez wygrywanie. Oznacza to, że jeśli zakręcisz walcami i wygrasz, odblokujesz kolejne miejsca na niektórych walcach. W następnej rundzie zatem możesz już stworzyć zwycięską ścieżkę również z wykorzystaniem odblokowanych symboli. Wystarczy dwa razy zakręcić i po chwili zrozumiesz, jak to działa. Ale uwaga, gdy tylko runda zakończy się porażką, wszystkie odblokowane miejsca natychmiast zostaną ponownie zamknięte. Podsumowując, potrzebujesz 5 zwycięskich obrotów pod rząd, abyś odblokował całe pole i grał w ten sposób na 5 walcach i 5 rzędach.

Dzięki bonusom kręci się lepiej

Abyś nie tracił motywacji do kręcenia, autorzy dodali również drobne bonusy. Jeśli np. uda Ci się wykonać tych 5 zwycięskich obrotów pod rząd, zdobędziesz 8 free spinów. Na szczęście darmowe obroty wykonujesz już na całym odblokowanym polu gry. Istnieje więc szansa na to, że podczas ich trwania zdobędziesz jakąś fajną nagrodę, o wiele wyższą niż w rundzie klasycznej.

Oprócz darmowych obrotów, masz do dyspozycji jeszcze klasyczny symbol Wild. Wyświetla się on jednak jedynie na walcach z numerem 2, 3, 4 i 5. Symbol Wild zachowuje się jak joker i potrafi zastąpić brakujący symbol w wygrywającej kombinacji.

Automat Reel Rush wypróbuj najpierw za darmo

I to wszystko. Reel Rush w sumie niczego więcej nie oferuje. Nam to odpowiada. Błyskawiczne automaty nie powinny udawać czegoś, czym nie są i przynosić szybką wygraną. Automat Reel Rush to robi doskonale. Jeśli jeszcze nie grałeś w taki rodzaj gry, spróbuj właśnie tej, jak również pozostałych automatów online za darmo. W łatwy sposób zdobędziesz doświadczenie i nauczysz się zasad działania dowolnej maszyny. A to wszystko bez potrzeby inwestowania. To się naprawdę opłaca.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
NetEnt
Motyw gry:
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier