Reel Sheriff

Reel Sheriff

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Reel Sheriff?

Automat Reel Sheriff ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 stałych linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje działają w obie strony.

Jaki jest motyw przewodni gry Reel Sheriff?

Gra Reel Sheriff opowiada o walce pomiędzy szeryfem a bandytką, dlatego zaliczamy ją do automatów przygodowych z Dzikiego Zachodu.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Reel Sheriff zawiera 2 rodzaje symboli Wild, symbol Mystery, darmowe respiny i mnożniki zakładów.

Czy w grze Reel Sheriff można zdobyć darmowe spiny?

Nie, na tym slocie nie znajdziesz gry bonusowej z darmowymi spinami.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

W większości kasyn, na automacie online Reel Sheriff znajdziesz Synot Progressive Bonus z 4 poziomami - Diamond, Gold, Silver i Bronze.

Jak wygrać na automacie Reel Sheriff?

Nasza wskazówka: Symbol Mystery zapewnia losową wygraną Mystery o wartości od 5 do 50-krotności zakładu.

Wypróbuj automat do gry Reel Sheriff za darmo

Nieprzyjazne środowisko amerykańskiego Dzikiego Zachodu stało się tematem już wielu adaptacji filmowych i publikacji książkowych. Twórcy gry firmy Synot Games również zainspirowali się motywem westernu i stworzyli ciekawe automaty online - Wild Job oraz dzisiaj recenzowany Reel Sheriff. A ponieważ zrobił on na nas całkiem dobre wrażenie, teraz przedstawiamy Wam jego krótką recenzję.

Kiedy zbrodnia spotyka się z prawem

Reel Sheriff to 5-bębnowy, 3-rzędowy automat online. Jego pierwszym dużym plusem jest to, że podobnie jak na automacie Extra Stars od Amusnet, zwycięskie kombinacje obowiązują w obu kierunkach. Zwycięska kombinacja zaczyna się na pierwszym bębnie od lewej i ciągnie się nieprzerwanie w prawo lub zaczyna się na pierwszym bębnie od prawej strony i ciągnie się nieprzerwanie w lewo. Zawierać musi zawsze, co najmniej 3 identyczne symbole.

Kolejną, specjalną cechą automatu Reel Sheriff jest jego struktura powiązana z symbolami Wild. W grze pojawiają się aż 3 symbole Wild. Pierwszy z nich to groźny szeryf, drugi to urocza bandytka, a trzeci to połączenie obu tych postaci. We wszystkich trzech przypadkach dziki symbol jest jokerem, co oznacza, że zastępuje brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji.

Symbol Mystery i re-spiny

Symbol Szeryfa pojawia się na automacie online Reel Sheriff tylko na pierwszym bębnie od lewej, a bandytka na pierwszym bębnie od prawej strony. Jeśli na danym bębnie pojawi się któryś z nich, zacznie poruszać się w przeciwnym kierunku. Zatem szeryf w prawą stronę, a bandytka w lewą. Swoim ruchem mogą tworzyć zwycięskie kombinacje, ale co ważne, te ich ruchy są zasadniczo darmowymi re-spinmi. W przypadku, gdy szeryf i bandytka spotkają się na tej samej linii i staną naprzeciw siebie, ich wzajemny kontakt tworzy tzw. symbol Mystery. Ten tajemniczy symbol jest także symbolem Wild, który jednocześnie aktywuje losową wygraną Mystery. Jej wartość waha się od 5 do 50-krotności zakładu. Może się zdarzyć, że szeryf i bandytka nie będą pojawiać się na bębnach tak często, jak byś to sobie wyobrażał. W takiej sytuacji, chcąc uzyskać wyższe wygrane w kasynie online, można sięgnąć po funkcję Gamble (Risk), która służy podwojeniu wygranej.

Wypróbuj automat Reel Sheriff w kasynie

Trzy rodzaje symboli Wild, symboli Mystery, dwukierunkowe zwycięskie kombinacje, mnożnik wygranej i darmowe re-spiny. To całkiem bogate wyposażenie bonusowa automatu online Reel Sheriff, nie sądzisz? Jeśli ten pełen przygód automat online Ci się spodobał, na koniec dodamy, że możesz w niego grać także w Polsce, a gra jest również dostępna na urządzeniach mobilnych.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier