Pustynne automaty

Pustynne automaty

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Automaty z ukrytymi skarbami pustyni egipskiej

Chociaż symbole owoców na bębnach automatów grają pierwsze skrzypce w prawie każdym kasynie online, gry o tematyce pustynnej nie mogą być ignorowane. Dla niektórych niewyobrażalnie jak na tamte czasy wysoko zaawansowana cywilizacja starożytnego Egiptu, pozostawiła światu wiele skarbów i bogactwa kulturowego. Stało się to tematem dzieł wielu reżyserów i pisarzy. Starożytna kultura Egiptu zainspirowała także twórców gier kasynowych, a dziś na rynku iGaming istnieją setki automatów online, które czerpią inspirację z kultury ludzi sprzed kilku tysięcy lat.

Egipscy bogowie, monumentalne piramidy i grobowce pełne skarbów oraz pełne przygód wyprawy przez pustynię - jeśli ten temat jest Ci bliski, wystarczy wybrać z szerokiej gamy gier. Tylko od Ciebie zależy, który automat online wybierzesz. Wyboru możesz dokonać na podstawie liczby bębnów, linii wygrywających, czy też struktury bonusów w grze. W większości automatów pustynnych, bogactwo starożytnego Egiptu została przekierowane do różnych gier bonusowych, hojnych symboli i funkcji specjalnych.

Jako pierwszy slot, należy wymienić oczywiście Book of Ra Deluxe od Novomatic. To właśnie ta legendarna gra sprawiła, że ​​ten temat stał się wręcz szalenie popularny. Inne, podobne gry z pewnością czerpały z niej inspirację. Ekscytującą wyprawę przeżyjesz również z 5-bębnowym automatem Book of Secrets od Synot Games, w którym znajdują się klasyczne symbole bonusowe, darmowe obroty i specjalny rozszerzający się symbol w grze bonusowej. Fantastyczną zabawę oferuje również The Secret of Ba od Tom Horn, gdzie lawinowy efekt spadających symboli z darmowymi spinami i mnożnikami wygranych przyciąga najwięcej uwagi. Dużą popularnością cieszy się również automat The Mega Pyramid slot od Red Tiger, w którym zachodzi ciekawe zjawisko. Oko piramidy klonuje losowy symbol i rozszerza go na bębnach w różnych kierunkach. Możesz tu wygrać nawet 5000-krotność kwoty zakładu.

Spróbuj obrotów na pustynnych automatach online za darmo

Ze względu na to, że jest naprawdę wiele pustynnych automatów, nie marnuj pieniędzy na te, które do Ciebie nie przemawiają. Możesz także wypróbować automaty skąpane w egipskim słońcu za darmo. Sprawdź dokładnie automat, aby zobaczyć, czy Ci się spodoba lub przejdź do następnego. W końcu na pewno trafisz na taki, który uwzględnisz w swoich ulubionych grach.

Automaty do gier