Zabawne, uroczyste automaty

Zabawne, uroczyste automaty

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Zabawne automaty online

Z pewnością Ty też znalazłeś się w sytuacji, w której przestało Cię cieszyć ciągłe, monotonne kręcenie spinów. Zwłaszcza, gdy był to automat, który nie zachwycił Cię zbytnio ani motywem, ani grafiką. Nawet najbardziej zagorzali fani klasyki sięgają czasem po gry, w których można nie tylko coś wygrać, ale i dobrze się zabawić, by choć na chwilę odpocząć od stereotypowych maszyn.

Stworzenie takich gier wcale nie jest łatwe, ponieważ często wymagają one lepszej grafiki, wielu nietypowych sposobów rozgrywki, animacji i dźwięków, a także efektów zaskakujących, tzw. „efektu WOW”, aby nieco odróżniły się od innych gier i gwarantowały wspomnianą zabawę. Przy takich automatach gracze z niecierpliwością oczekują specjalnych animacji i dźwięków przy liniach wygrywających, symboli Wild lub innych symboli specjalnych. W szczególności nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jakie zabawne niespodzianki pojawią się w mini-grach (np. Jack in a Pot Red Tiger), które są uruchamiane przez różne symbole bonusowe oraz Scatter, i zastanawiają się, w jakim stylu będą one rozegrane.

Urocze stworzenia, zabawne symbole, wesołe animacje i dźwięki z pewnością wciągną Cię na pewien czas (Slot Birds 81 od Apollo Games). Nawet owoce, które były umieszczane tak wiele razy w maszynach owocowych, nagle zyskują nowy, świeży wymiar tak, że chcesz zrobić z nich porządną miazgę za pomocą samego przycisku obracania. Z pewnością znajdziesz dziesiątki takich gier w każdym kasynie online. Będziesz wiedzieć o które chodzi, patrząc jedynie na obrazki samych gier. Rozejrzyj się po kasynach i zobacz, czy nie natkniesz się na takie wesołe automaty, jak Piggy Pirates, EggOMatic lub Monkey slots.

Oczywiście nie brakuje zabawy na różnych uroczystościach, które czasami są umieszczane w grach. Dzięki temu można cieszyć się atmosferą na przykład brazylijskiego karnawału, który znajdziesz w grze Brazil Bomba od dostawcy Yggdrasil, lub obchodów święta zmarłych, które również są pełne muzyki, tańca i kolorów i są humorystycznie przedstawione w automacie Skull Bonanza firmy Synot Games. A jeśli jesteś fanem obchodów Halloween, możesz sięgnąć po grę Playtech o nazwie Halloween Fortune.

Świętuj i baw się świetnie, grając na automaty za darmo

Aby dowiedzieć się, które z tych zabawnych gier są dla Ciebie najciekawsze, ale przede wszystkim najzabawniejsze, wypróbuj je najpierw za darmo w wersji demonstracyjnej. A ten, który Cię zainteresuje, możesz rozkręcić na poważnie w kasynie online i mieć nadzieję, że wyczaruje on oprócz uśmiechu na twarzy, również wspaniałe wygrane. Twoja radość bedzie wówczas podwójna.

Automaty do gier