Czym jest funkcja Hyper Bonus w grach Kalamba

Czym jest funkcja Hyper Bonus w grach Kalamba

Graj w kasynie

Nie tylko automaty online ulegają zmianom. Gracze również nie pozostają niezmienni, również oni podlegają pewnemu rozwojowi. I właśnie dlatego, aby mogli się rozerwać jak najszybciej, najłatwiej i jak najlepiej, twórcy gier automatowych nieustannie starają się wymyślać nowe atrakcje. Mają one zapewnić, że ich gra pozostanie dla graczy wyzwaniem, ale jednocześnie nie będzie ich zbytnio stresować i zniechęcać do dalszej gry. W Kalambie, również o tym pomyśleli i wymyślili dwa sposoby na zatrzymanie graczy.

Wprowadzili mianowicie do swoich wirtualnych maszyn dwie funkcje: Hyper Bet i Hyper Bonus. Hyper Bet jest nieco bardziej skomplikowany, ale ostatecznie nadal pozostaje bardzo przyjemnym sposobem na dostosowanie poziomu ryzyka i sprawienie, aby gra była tak przyjemna, jak chcesz. Funkcja ta polega na zmianie wysokości mnożnika wygranej i liczby darmowych spinów, o które grasz. Twój zakład zostanie odpowiednio dostosowany, a to, jakie wygrane otrzymasz, będzie już tylko kwestią szczęścia. Więcej o funkcji Hyper Bet napiszemy w innym artykule.

Hyper Bonus to sposób na zdobycie darmowych spinów

Hyper Bonus już na pierwszy rzut oka jest znacznie prostszy i naszym zdaniem będzie nieco bardziej popularny wśród graczy. W uproszczeniu, jest to sposób na szybkie dostanie się do darmowych spinów.

Na większości automatów istnieją dwa sposoby zdobycia darmowych spinów. Ten tradycyjny polega na wykręceniu wymaganej liczby symboli scatter, co aktywuje darmowe spiny. Jeśli grasz na automatach online od dłuższego czasu, to wiesz, że w niektórych przypadkach ta metoda może zająć wieki. Pamiętamy około trzech slotów, na których nigdy nam się to nie udało. Ale przez grzeczność nie będziemy o nich tutaj wspominać.

Kupisz darmowe spiny?

Drugim, znacznie prostszym, ale stosunkowo droższym sposobem na uruchomienie darmowych spinów, jest ich zakup. Potem słowo „za darmo” traci swoje znaczenie, ale nie będziemy tego tutaj omawiać. Tak właśnie działa wspomniana funkcja Hyper Bonus. Za jej pomocą możesz kupić grę bonusową za odpowiednią kwotę, która zależy od wysokości aktualnego zakładu. Ponieważ na automatach online firmy Kalamba, funkcje Hyper Bet i Hyper Bonus są połączone, to po kliknięciu przycisku Hyper Bonus, musisz dokonać pewnego wyboru. Wybierasz spośród kilku wariantów liczby darmowych spinów i wartości zwycięskiego mnożnika. Jeśli mnożnik jest związany z symbolem Wild, wówczas oczywiście tę wartość wybierasz również tutaj.

Na przykład w slocie Blazing Bull możesz wybrać spośród 7, 12, 15 lub aż 20 darmowych spinów. Jeśli wybierzesz pierwszą parę, symbol Wild będzie się kręcił na bębnach z mnożnikiem x2, jeśli wybierzesz drugą parę, symbol Wild będzie miał wartość x3. Podobnie jest też na innych slotach.

Wypróbuj funkcję Hyper Bonus i kup darmowe spiny w kasynie

Podobały nam się obie funkcje, Hyper Bet i Hyper Bonus. Nie twierdzimy, że nie musieliśmy się do nich przez jakiś czas przyzwyczajać, ani że nie krzywiliśmy się trochę, gdy po raz pierwszy kupowaliśmy coś, co miało być darmowe, ale szybko pokonaliśmy te negatywne odczucia. W Kalamba poradzili sobie z tym dobrze i z korzyścią dla gracza. Jeśli chcesz grać na automatach online tej firmy, odwiedź kasyno online (takie jak np. Betsafe), a to czy skorzystasz z funkcji Hyper Bonus, zależy już tylko od Ciebie.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.
Automaty do gier