9 Stars

9 Stars

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat 9 Stars?

9 Stars składa się z 3 bębnów, 3 rzędów i 5 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw przewodni gry 9 Stars?

9 Stars to automat w stylu retro, który zawiera klasyczne symbole owoców, siódemek i BAR-ów.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na automacie 9 Stars znajdziesz Koło Fortuny ze zwycięskimi mnożnikami.

Czy w grze 9 Stars można zdobyć darmowe spiny?

Nie, ten automat nie oferuje darmowych spinów.

Czy ten slot oferuje możliwość gry o Jackpoty?

Slot 9 Stars oferuje Joker Bonus Progressive z 4 poziomami: Platinum, Gold, Silver i Bronz. Niektóre kasyna dodają do niego również swoje lokalne Jackpoty.

Jak wygrać na automacie 9 Stars?

Nasza wskazówka: za wykręcenie 3 symboli złotej gwiazdy, otrzymasz 100-krotność zakładu.

Wypróbuj automat do gry 9 Stars za darmo

Odświeżony klasyk od Kajot Games

Stara szkoła z innowacjami. Tak w skrócie można scharakteryzować automat online 9 Stars, który stworzyła znana czeska firma Kajot Games. To absolutna klasyka, która do dziś jest oferowana przez najlepsze kasyna online. Na slocie spotkasz typowe symbole klasycznych slotów. Owoce, siódemki, BAR-y lub gwiazdki.

9 Stars składa się z 3 bębnów i 3 rzędów. Ponieważ zawiera tylko 5 stałych linii wygrywających, nie jest to skomplikowana gra. Oczywiście, jeśli masz zwycięskie kombinacje na kilku liniach wygrywających, wygrane zostaną zsumowane.

Koło Fortuny pełne mnożników wygranych

Zastanawiasz się jak wygrać na 3-bębnowym automacie? Przejdźmy zatem do wyżej wymienionych innowacji. Pod bębnami znajduje się pole z 9 pustymi gwiazdami (3x3). Twoim zadaniem jest wykręcenie symbolu gwiazdy na automacie na wszystkich 9 pozycjach. Oznacza to, że jeśli wykręcisz symbol gwiazdy na przykład na pierwszym bębnie środkowego rzędu, jego pozycja zostanie zaliczona do pola gry pod bębnami. Po wypełnieniu pola wszystkimi gwiazdami aktywujesz grę bonusową - Koło Fortuny.

Dzięki Kole Fortuny możesz bardzo łatwo wygrać ciekawe i przede wszystkim wysokie wygrane. Koło przy pierwszym obrocie wybierze spośród symboli jeden, który stanie się symbolem wygrywającym. Przy drugim obrocie poznasz wartość mnożnika wygranej. Może to być mnożnik x2, x4, x8, x10. W tej grze bonusowej wygrane otrzymujesz w zależności od wysokości stawki, którą postawiłeś w grze. Całkowitą wygraną stanowi więc wartość wylosowanego symbolu pomnożona przez wylosowany mnożnik.

Podwój wygraną w grze podstawowej

Slot 9 Stars posiada jeszcze jedną ważną cechę, którą śmiało możemy zaliczyć do kategorii funkcji specjalnych. Gdy na wszystkich 9 pozycjach automatu wykręcisz ten sam symbol, bez względu na to jaki, cała wygrana jest podwojona.

Symbol gwiazdy ma na automacie najwyższą wartość. Za trzy takie symbole otrzymasz aż 100-krotność stawki. Za trzy symbole diamentu 30-krotności stawki, za trzy siódemki 8-krotność, za dwa BAR-y 4-krotność, a za trzy symbole wiśni dwukrotność.

Z automatem 9 Stars nuda nie grozi

Jeśli myślałeś, że „starodawne” 3-bębnowe automaty do gry Kajot nie mają dziś nic do zaoferowania graczom, spróbuj zagrać na automacie online 9 Stars za darmo, a być może szybko zmienisz zdanie. Gra jest prosta, dynamiczna i oferuje graczowi kilka ciekawych możliwości osiągnięcia wyższych i bardziej atrakcyjnych wygranych.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Kajot Games
Motyw gry:
Klasyczny automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier