Better Wilds

Better Wilds

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających posiada gra Better Wilds?

Better Wilds składa się z 5 bębnów, 4 rzędów i 25 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw gry Better Wilds?

Grę możemy zakwalifikować jako automaty retro, posiada ona jednak bardziej nowoczesny styl.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na automacie Better Wilds znajdziesz klasyczny symbol Wild, specjalny symbol Wild i darmowe spiny.

Czy można zdobyć darmowe spiny w grze Better Wilds?

Nie, ten automat nie oferuje darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Domyślnie ta gra nie oferuje jackpotów, ale niektóre kasyna dodają do gry własne jackpoty platformowe.

Jak wygrać na automacie Better Wilds?

Nasza wskazówka: za wykręcenie 5 symboli Siódemki otrzymasz aż 500-krotność zakładu.

5-walcowy automat do gry Better Wilds

Dziś nie jest już problemem znalezienie automatu retro z nowoczesnymi elementami i innowacjami. Ale z tym, co ma do zaoferowania automat internetowy Better Wilds, być może nie spotkałeś się aż do teraz. Specjalny symbol Wild, który porusza się po bębnach i jednocześnie rozszerza się na rzędy, z pewnością Cię zainteresuje, tak jak nas. Ale po kolei.

Better Wilds to 5-walcowy automat, opracowany przez firmę Playtech. Oferuje 25 zwycięskich linii, których liczba jest stała. Na każdym walcu znajdują się 4 rzędy. Podobnie jak w przypadku większości innych automatów, zwycięskie kombinacje są jednokierunkowe. Aby wygrać, musisz trafić co najmniej 3 identyczne symbole w nieprzerwanej sekwencji. Na bębnach wirują słynne symbole, takie jak symbole kart, BAR-y, dzwonki i siódemki. Gra jest dość prosta, ponieważ nie ma żadnych ekstrawaganckich funkcji, które zbytnio komplikowałyby rozgrywkę.

Specjalny symbol Wild

Automat Better Wilds zawiera 2 symbole bonusowe. Pierwszy z nich to symbol Wild, który jako joker uzupełnia lub rozszerza zwycięskie kombinacje. Ponadto może stworzyć on osobną zwycięską kombinację. 500-krotność zakładu otrzymasz po trafieniu go 5 razy.

Drugim symbolem bonusowym jest zielony diament, który jest znacznie ciekawszy pod względem nagród. Jest to specjalny symbol Wild pojawiający się na trzecim, czwartym i piątym bębnie. Symbol ten jest jednocześnie jokerem, który potrafi tworzyć osobne zwycięskie kombinacje. Jednak jego inne funkcje są znacznie bardziej atrakcyjne. Może poruszać się wzdłuż poszczególnych walców, a dodatkowo rozszerzać się na inne rzędy. Może to wydawać się skomplikowane, ale w praktyce wygląda to bardzo prosto. Jeśli na przykład wykręcisz go na czwartym bębnie, uruchomione zostaną darmowe respiny. Po każdym obrocie przesunie się na walec po lewej stronie, a przy każdym ruchu rozszerzy się o jeden rząd. W ten sposób pierwszy bęben staje się dzikim bębnem, co w zdecydowanej większości przypadków skutkuje kilkoma hojnymi wygranymi.

Zagraj w Better Wilds w kasynie

Chociaż automat internetowy Better Wilds nie oferuje darmowych spinów, wcale nam to nie przeszkadzało. A po chwili zupełnie o nich zapomnieliśmy. Wypróbuj ten automat online w jednym z kasyn online. Dzięki darmowym respinom i „maszerującym“ symbolom specjalnym, będziesz się świetnie bawić, tak jak my.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Playtech
Motyw gry:
Automat do gry w stylu retro
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier