Automaty w stylu retro

Automaty w stylu retro

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Retro sloty jak za starych dobrych czasów

Chyba nie będziemy daleko od prawdy jeśli powiemy, że większość miłośników obracających się walców próbowała już tej rozrywki w prawdziwej, murowanej sali gier. Jeśli również należysz do tej grupy graczy, to z pewnością zgodzisz się, że taka gra też miała swój urok. A głównie na tych najprostszych starych maszynach ukrytych gdzieś w kącie, które nieustannie migotały i wydawały różne dźwięki. Kiedy mówimy o grach, mamy na myśli głównie tradycyjne automaty 3-bębnowe pełne symboli owoców, siódemek, dzwonków, gwiazdek czy symboli BAR.

Tego typu automaty są nadal bardzo popularne, nie tylko w klasycznych kasynach, ale także w tych online. Można by pomyśleć, że w dobie ciągłego postępu, gracze będą szukać coraz bardziej wyrafinowanych automatów, ale to nieprawda. Wielu graczy chce się zrelaksować przy swojej ulubionej rozrywce, dlatego szukają prostych gier z szybką rozgrywką i bez skomplikowanych funkcji specjalnych. To także odpowiedź na pytanie, dlaczego automaty retro jeszcze nie zniknęły. Jest jednak odwrotnie i wielu twórców gier od czasu do czasu wydaje kolejną grę retro. Jeśli chciałbyś poczuć nostalgię i zagrać w grę w klimacie starego, dobrego automatu do gry, nie będziesz miał problemów z wyborem. Takich automatów w kasynach online znajdziesz mnóstwo. Gdybyśmy mieli jakieś polecić, to wypróbuj automaty Multi Vegas 81 od Kajot Games, Multi 5 od e-gaming czy Shining Crown od twórców Amusnet (dawne EGT).

Wypróbuj automaty retro za darmo

Lubisz automaty retro? Jeśli tak, usiądź wygodnie i wybierz jeden z wielu automatów. U nas możesz je przetestować w spokoju i całkowicie za darmo, a kiedy już będziesz wiedzieć, który najbardziej Ci odpowiada, będziesz mógł zacząć grać na nim również za prawdziwe pieniądze.

Automaty do gier