Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających posiada gra Sizzling Hot Deluxe?

Automat Sizzling Hot Deluxe ma 5 bębnów, 3 rzędy i 5 stałych linii wygrywających.

Jaki jest temat przewodni gry Sizzling Hot Deluxe?

Jest to klasyczny automat w stylu retro z symbolami owoców na bębnach.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na automacie Sizzling Hot Deluxe znajdziesz tylko symbol Scatter i funkcję Gamble.

Czy można zdobyć darmowe spiny w grze Sizzling Hot Deluxe?

Nie, na tej maszynie nie znajdziesz darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Nie, automat nie zawiera progresywnej gry z jackpotem. Ale niektóre kasyna online umieszczają na tej maszynie własne jackpoty.

Jak wygrać na automacie Sizzling Hot Deluxe?

Nasza wskazówka: za 5 czerwonych siódemek na linii, otrzymasz 5000-krotność zakładu.

Automaty owocowe retro to maszyny oferujące grę z symbolami owoców, takimi jak wiśnie, cytryny czy winogrona. Można je było znaleźć w prawie każdym małym, zadymionym salonie gier. Te maszyny mają proste zasady: wystarczy wrzucić monetę, nacisnąć odpowiedni przycisk i poczekać na wynik. Tak chyba w skrócie można opisać dawny fenomen tego automatu.

Ukochane retro

Automaty do gry w stylu retro nadal mają swój niepowtarzalny czar. Pamiętają czasy, kiedy technologia cyfrowa nie była jeszcze tak rozwinięta, a automaty do gry były znacznie prostsze. Chociaż obecnie istnieje wiele bardziej nowoczesnych i wyrafinowanych gier, automaty z owocami w stylu retro nadal zajmują ważne miejsce w sercach wielu graczy. Jedną z najsłynniejszych starych maszyn owocowych była Sizzling Hot. Novomatic zdecydował się zaoferować ją graczom również w przestrzeni online.

Sizzling Hot Deluxe to dokładnie to, czego można oczekiwać od klasycznego, starego automatu z owocami. Od A do Z. Po włączeniu poczujesz silną nostalgię. Stara, znajoma grafika, wyświechtane dźwięki, dzwonki i słynne symbole owoców wirujące na bębnach. Tak, to jest oryginalna gra firmy Novomatic. Nic bardziej nie przypomina lat dziewięćdziesiątych. Sterowanie jest proste i od razu je opanujesz. Po ustaleniu kwoty zakładu możesz rozpocząć grę. Grę jeszcze ułatwisz, włączając tryb gry automatycznej.

Świetna wygrana 5000 razy większa niż zakład

Automat Sizzling Hot Deluxe to 5-bębnowy automat z 3 rzędami i 5 stałymi liniami wygrywającymi. Tradycyjnie tworzysz na nich zwycięskie kombinacje. Oznacza to, że na linii wygrywającej muszą sąsiadować ze sobą co najmniej 3 identyczne symbole i zaczynać swój ciąg na pierwszym bębnie od lewej. Czerwona siódemka jest najcenniejszym ze wszystkich symboli. Za jej pięciokrotne trafienie na linii otrzymasz 5000-krotność zakładu.

Rozpoczynając grę na automacie w stylu retro, należy pamiętać o jednej rzeczy. Nie znajdziesz na nim żadnych nowoczesnych bonusów i funkcji specjalnych. Dotyczy to również legendarnego Sizzling Hot Deluxe. Nie ma tu nawet symbolu Wild i gry bonusowej z darmowymi spinami. Ten automat ma tylko symbol Scatter, który jest w zasadzie kolejnym zwykłym symbolem, wypłacającym wygrane. Jego jedyną zaletą jest to, że kombinacja Scatter może znajdować się również poza linią wygrywającą.

W grze znajduje się jeszcze jeden klasyk. Wszystkie zdobyte wygrane można kilkakrotnie zwiększyć, korzystając z dobrze znanej funkcji Gamble.

Rozkręć Sizzling Hot Deluxe w kasynie online, ale również na telefonie

Sizzling Hot Deluxe to bardzo prosty automat, legendarna gra, która przywoła miłe wspomnienia z początków grania. Jest idealny dla niewymagających graczy, którzy lubią niezakłóconą rozgrywkę bez nowoczesnych osiągnięć. Jeśli jesteś jednym z nich lub chcesz cofnąć się do czasów, które już dawno minęły, zdecydowanie wypróbuj ten klasyk. I chociaż jest to już prawdziwy gamingowy dziadek, gra dostępna jest także na urządzeniach mobilnych.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Novomatic
Motyw gry:
Automat do gry w stylu retro
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier