Grand Wheel

Grand Wheel

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Grand Wheel?

Grand Wheel to 3-bębnowy automat online z tylko 1 rzędem i 1 linią wygrywającą.

Jaki jest motyw przewodni gry Grand Wheel?

Grand Wheel to klasyczna maszyna owocowa.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na slocie Grand Wheel znajdziesz koło bonusowe i mnożniki wygranej.

Czy w grze Grand Wheel można zdobyć darmowe spiny?

Nie, ten automat nie zawiera darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Automat internetowy Grand Wheel zawiera 3 progresywne jackpoty – Mega Drop, Daily Drop i Hourly Drop.

Jak wygrać na automacie Grand Wheel?

Nasza rada: możesz wygrać nawet 1000-krotność kwoty postawionej na Grand Wheel. Musisz jednak 3x wykręcić symbol koła bonusowego.

Wypróbuj automat do gry Grand Wheel za darmo

Unikalny pomysł z warsztatu Red Tiger

Zaczniemy dość niekonwencjonalnie od pytania. Jak wygrać na automacie z jedną linią wygrywającą, aby uzyskać ponadprzeciętne wygrane? Jest to w ogóle możliwe? W pierwszej chwili na pewno pomyślisz, co to za automat?! Prawdopodobnie będzie to bardzo trudne, jeśli w ogóle! Rozumiemy Twoje wątpliwości, ale wiemy również, że z takim slotem jest to możliwe. Dowodem na to jest automat online o nazwie Grand Wheel.

Czapki z głów przed autorami gry od firmy Red Tiger, ponieważ nie jest łatwo zbudować automat z jedną zwycięską linią w taki sposób, aby był ciekawy, a przede wszystkim zapewniał graczowi przyzwoite wygrane. Gdyby autorzy nie uwzględnili w nim jednej ważnej rzeczy, być może inaczej sformułowalibyśmy poprzednie zdanie.

Automat do gry online Grand Wheel składa się z 3 bębnów i jednej linii wygrywającej, która została już kilkakrotnie wspominana. Zwycięskie kombinacje obowiązują w jednym kierunku od lewej do prawej strony. Autorzy ubrali ją w styl retro, dlatego na bębnach znajdziesz wyłącznie symbole owoców uzupełnione symbolami dzwonka i czerwonej siódemki. Liczba siedem to element o najwyższej wartości. Za trzy siódemki otrzymasz aż 88-krotność zakładu.

Najwyższa możliwa wygrana w Grand Wheel? 1000-krotność zakładu

Jednak liczba ta to tylko ułamek tego, co może przynieść jedyny symbol bonusowy na automacie, który jednocześnie wynosi grę ponad przeciętność. Chodzi o tzw. Bonus kołowy. Dzięki niemu możesz wypracować sobie drogę do ogromnych wygranych w oparciu o wysokie mnożniki zakładów. Symbol bonusu koła obraca się na każdym bębnie. Jeśli wykręcisz jeden lub dwa, koło automatycznie się uruchomi i wylosuje mnożnik zakładu. Można uzyskać maksymalnie 38-krotność. Jeśli jednak uda Ci się wykręcić trzy symbole bonusu koła, możesz osiągnąć megalomańską 1000-krotność zakładu, widoczną na kole. A to już jest warte uwagi.

Graj o luksusowe jackpoty w kasynie internetowym

Brak darmowych spinów, symboli Wild i Scatter zostaje zastąpiony możliwością gry o progresywne jackpoty, dzienny Daily Drop i całkowity Mega Drop. Większość gier Red Tiger, takich jak Dragons Fire czy Spin Town posiada je, a Grand Wheel nie jest wyjątkiem. Ich wartości stale rosną i można je zobaczyć na pasku obok walców. A jak je zdobyć? Jest to dość trudne, ponieważ jest to poboczna gra bonusowa oparta wyłącznie na szczęściu. Ale jedno jest pewne. Jackpot zawsze ktoś wygrywa. Może to będziesz Ty! Wypróbuj automat Grand Wheel w w kasynie online Betsafe. Jeśli chcesz go najpierw poznać i oswoić się z nim, skorzystaj z opcji gry za darmo.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Automat do gry w stylu retro
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier