Caribbean Anne

Caribbean Anne

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających posiada automat Caribbean Anne?

Caribbean Anne to 5-bębnowy automat online z 4 rzędami i 40 stałymi liniami wygrywającymi.

Jaki jest motyw przewodni Caribbean Anne?

Jest to przygodowy automat online z motywem pirackim.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Automat internetowy Caribbean Anne zawiera symbole Wild, symbole Scatter, dzikie mnożniki wygranych i 4-poziomowe cashpoty.

Czy w grze Caribbean Anne można zdobyć darmowe spiny?

Tak, maksymalnie możesz zdobyć w grze 14 darmowych spinów. Możesz także kupić grę bonusową z darmowymi spinami za z góry ustaloną kwotę.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Tutaj możesz grać o cashpoty, ale nie są one progresywne. Niektóre kasyna umieszczają w slocie własne lokalne Jackpoty.

Jak wygrać na automacie Caribbean Anne?

Nasza wskazówka: za wykręcenie trzech, czterech lub pięciu symboli Wild otrzymasz 90, 120 lub 400-krotność zakładu. Jeszcze ciekawsze wygrane możesz uzyskać w darmowych spinach.

Wypróbuj automat do gry Caribbean Anne za darmo

Piracki automat od Kalamby

Piękne piratki na automatach są niewątpliwie wielką atrakcją. Jeśli grałeś na przykład w Corsair Queen od Synot Games, to wiesz o co nam chodzi. Naprawdę warto przyjrzeć się głównej bohaterce tej gry. Najsłynniejsza piratka w historii – Anne Bonny, która w XVIII wieku przemierzała Morze Karaibskie – może śmiało z nią konkurować. To właśnie ta irlandzka rodaczka zainspirowała autorów gier firmy Kalamba, którzy stworzyli automat online Caribbean Anne. I trzeba przyznać, że wykonali naprawdę dobrą robotę. Oprócz wysokiej jakości grafiki i ścieżki dźwiękowej, automat oferuje graczom dużą liczbę bonusów i funkcji specjalnych. Na początku możesz być trochę zdezorientowany, ale po kilku obrotach wszystko stanie się jasne.

Caribbean Anne ma 5 bębnów i 4 rzędy. Na 40 zwycięskich liniach, których liczba jest stała, zwycięskie kombinacje obowiązują w jednym kierunku, od lewej do prawej strony. Muszą składać się z co najmniej 3 identycznych symboli. W przypadku kilku zwycięskich kombinacji na kilku liniach wygrywających, wszystkie wygrane są sumowane.

Wybierz wysokość mnożników i liczbę darmowych spinów

Rzadko zdarza się, aby gracze na automatach mogli dowolnie zmieniać swój potencjał wygranej. A tu, proszę.. Chociaż nie możesz zmienić liczby zwycięskich linii na automacie Caribbean Anne, możesz dostosować dwie ważne funkcje specjalne Hyper Bet i Hyper Bonus. W panelu Hyper Bet możesz wybrać wartość mnożnika wygranej oraz liczbę darmowych spinów, które aktywujesz po wyświetleniu 3 symboli Scatter. Jeśli nie uda Ci się wykręcić niezbędnych 3 symboli Scatter, możesz skorzystać z funkcji Hyper Bonus i aktywować darmowe spiny. Dzięki Hyper Bonus możesz je kupić bezpośrednio kilkoma kliknięciami za z góry ustaloną kwotę. Najlepszą opcją jest mnożnik x5 i 14 darmowych spinów, ale oczywiście jest to najdroższa opcja. Symbol bomby podczas gry z darmowymi spinami dodaje jeden dodatkowy darmowy spin.

Na bębnach mamy również symbol Wild. Jest nim ster statku i niczym joker zastępuje on brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji. Za wyświetlenie pięciu symboli Wild otrzymasz nagrodę w wysokości 400-krotności zakładu. Piratka Anna ma również duży wpływ na to, co dzieje się na automacie. Gdy tylko pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach, strzela z broni w obu kierunkach i pozostaje unieruchomiona na swoim miejscu. Po 10 spinach, które rejestruje licznik położony pomiędzy czaszkami nad walcami, zamienia się ona w mnożnik Wild. Jak już wspomnieliśmy, jego wysokość ustalasz w Hyper Bet.

4 poziomy Cashpotu

Niektóre automaty do gier firmy Kalamba są wyjątkowe również dzięki swoim Cashpotom. Znajdziesz je także na automacie online Caribbean Anne. Jednak wartości brązowego, srebrnego, złotego czy platynowego Cashpotu są kwotami stałymi (wielokrotnościami zakładu), nie rosną one na bieżąco, tak jak jackpoty progresywne. Aby wygrać którykolwiek z nich, musisz wykręcić odpowiednią liczbę symboli cashpotu. Aby zdobyć na przykład platynowy cashpot, który warty jest 5000-krotność zakładu, potrzebujesz co najmniej 15 symboli.

Automaty do gry online dostawcy Kalamba stopniowo zaczynają pojawiać się w ofertach wysokiej jakości kasyn online, przykładowo również na Betsafe. W naszym serwisie możesz na nich zagrać za darmo w wersji demonstracyjnej, również w Caribbean Anne. Krótko mówiąc, sam musisz spróbować gry na automacie przygodowym z wieloma interesującymi funkcjami specjalnymi. Życzymy przyjemnej podróży.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Kalamba
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier