Fruit Shop

Fruit Shop

Graj w kasynie

Wypróbuj automat do gry Fruit Shop za darmo

O popularności owocowych automatów pisaliśmy już sporo, więc prawdopodobnie nie zdziwi Cię fakt, że obracające się owoce należą do naszych najpopularniejszych automatów. Fajnie jest usiąść przy maszynie i od razu wiedzieć, co i jak, jakie są zasady jej działania.

Właśnie takim automatem jest Fruit Shop od firmy NETENT. Szybkim, prostym i hojnie rozdającym nagrody. Czego, zmęczona i pragnąca zagrać osoba, może sobie jeszcze życzyć? Chyba już tylko lepszej grafiki, dźwięków, które po pół godzinie nie rozrywają bębenków i zasad, które zmieszczą się na jednej kartce A4. Wszystkie te warunki, automat online Fruit Shop, spełnia i dodaje jeszcze pewien tradycyjny bonus, opracowany w sposób bardziej oryginalny niż gdzie indziej.

Na planszy kręci się 5 bębnów na 3 rzędach i możesz wygrać na 15 stałych liniach wygrywających. Zasada wygrywania jest jak najprostsza. Zakręć bębnami i utwórz najdłuższą możliwą linię wygrywającą, zaczynając od pierwszego bębna po lewej i składającej się z co najmniej 3 identycznych symboli. Dokładnie tak, jak to lubimy.

Bonusy - tradycja podkręcona oryginalnością

Połączenie niewymagającej gry i popularnego motywu jest atrakcyjne już samo w sobie, ale NETENT dodał jeszcze bonusy. Nie oczekuj jednak niczego spektakularnego. Musisz zadowolić się symbolem Wild i darmowymi spinami. Ale nie byłby to NETENT, gdyby tego trochę nie pomieszał.

Dziki symbol jest dość powszechny. Reprezentuje funkcję jokera. Jeśli brakuje symbolu w linii wypłaty, a na jego miejscu znajduje się symbol Wild, linia wypłaty jest uważana za kompletną. Jednak jeszcze bardziej satysfakcjonujące jest to, że jeśli wygrasz z symbolem Wild, cała wygrana zostanie wypłacona z mnożnikiem x2.

Autorzy bardziej pomajstrowali przy darmowych spinach. Otrzymujesz je za wszystkie linie wygrywające utworzone przez symbole owoców. Na podstawie liczby symboli tych samych owoców określana jest również liczba darmowych spinów. Za 5 identycznych symboli jest 5 spinów darmowych, za 3 symbole jeden. Wyjątkiem jest symbol wiśni. W tym przypadku wystarczy sąsiadująca para i masz wtedy prawo do 1 darmowej tury. Bardzo ucieszył nas fakt, że podczas trwania darmowych spinów można zdobyć ich jeszcze więcej. Miło zaskoczyło nas również to, że nawet w tym trybie, wygrane są mnożone x2. Przy odrobinie szczęścia osiągniesz naprawdę niezłe wygrane.

Wypróbuj Fruit Shop w kasynie online

Przyznajemy, że Fruit Shop nie jest automatem dla każdego. Jeśli wolisz bardziej wyrafinowane urządzenia, z grami bonusowymi i funkcjami specjalnymi, nie będziesz w stanie docenić jego piękna. Jeśli jednak wolisz prostotę, to jest to coś dla Ciebie. Najpierw wypróbuj Fruit Shop za darmo. Może zainteresuje Cię tak samo jak nas.

2400 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsson logo
  • Krok 1: Po prostu stwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 2000 PLN w Kasynie.
  • Kork 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 400 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Book of Dead.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
NetEnt
Motyw gry:
Owocowy automat do gry
Kasyno online:
Betsson
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier