Hot Africa

Hot Africa

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Hot Africa?

Hot Africa to 5-bębnowy automat online z 3 rzędami i 15 stałymi liniami wygrywającymi.

Jaki jest motyw przewodni gry Hot Africa?

Jest to automat online ze zwierzętami.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na automacie Hot Africa znajdziesz symbole Wild, symbole Scatter, Gamble i mnożniki wygranych.

Czy w grze Hot Africa można zdobyć darmowe spiny?

Tak, na tym automacie można zdobyć darmowe spiny. Wszystko, co musisz zrobić, to wykręcić 3 symbole Scatter.

Czy ten slot oferuje możliwość gry o jackpoty?

Niektóre kasyna wprowadzają do gry wielopoziomowy system jackpotowy firmy Synot. Ten system łączy ze sobą wiele automatów w jedną sieć, umożliwiając kumulację i dystrybucję dodatkowych wygranych jackpotowych w czasie rzeczywistym.

Jak wygrać na automacie Hot Africa?

Nasza wskazówka: Gdy podczas gry z darmowymi spinami, symbol Extra Wild pojawi się na środkowym bębnie, przyniesie ze sobą wspaniały bonus. Po jego wykręceniu mnożnik wygranej x2 wzrośnie do x4, a nawet x8.

Wypróbuj automat do gry Hot Africa za darmo

Dzięki automatowi online Hot Africa przeniesiesz się na przepiękną afrykańską sawannę pełną dzikich zwierząt. Towarzyszyć Ci tam będą słonie, żyrafy, antylopy i lwy. Ten slot od SYNOT GAMES ma w sobie wszystko, czego pragnie serce doświadczonego gracza na automatach.

Bonusy pod szczytem Kilimandżaro

Automat Hot Africa oferuje 5 bębnów, 3 rzędy i 15 stałych linii wygrywających. Nakreślone symbole zwierząt po trafieniu zwycięskiej kombinacji, przechodzą do przyjemnej animacji, a całej grze towarzyszy typowa muzyka "Czarnego Lądu". Ale przejdźmy do sedna, czyli bonusów.

Znajdziesz ich tu kilka, a one znacznie zwiększą Twoje szanse na wysokie wygrane. Pierwszym z nich jest symbol Wild przedstawiony jako afrykańska maska. Jest to joker, który zastępuje brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji. Drugim specjalnym symbolem bonusowym jest symbol Scatter. Autorzy gry przedstawili go jako najbardziej znany afrykański szczyt - Kilimandżaro. Po trafieniu 3 takich symboli, rozpoczyna się prawdziwa afrykańska przygoda. Aktywowana zostaje gra z 15 darmowymi spinami. Automatycznie wchodzisz do niej z mnożnikiem wygranej x2. Podczas gry z darmowymi spinami na środkowym bębnie pojawia się symbol Extra Wild, który skrywa fantastyczną właściwość. Gdy go trafisz, mnożnik wygranej x2 wzrośnie do x4 lub nawet x8. Kolejna kombinacja wygrywająca jest mnożona przez ten mnożnik, co może oznaczać nawet "Legendary WIN". Doświadczeni gracze automatów od Synot Games doskonale wiedzą, że na ich slotach nie brakuje uwielbianej funkcji podwajania wygranych - Gamble (Risk). Znajdziesz ją również tutaj.

Afrykańską przygodę czas zacząć!

Grając na automacie Hot Africa bawiliśmy się świetnie, możemy nawet napisać, że odpoczęliśmy. Początkowo nie udawało nam się wykręcić 3 symboli Scatter naraz i dostać się do gry z darmowymi spinami, ale kiedy w końcu się nam to udało, była to niezapomniana jazda. Te wygrane były naprawdę tego warte. Spróbujcie sami!

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Zwierzęcy automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier