Hunter's Spirit

Hunter's Spirit

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Hunter's Spirit?

Internetowy automat Hunter's Spirit składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw gry Hunter's Spirit?

Jest to automat online z symbolami zwierząt z preriami Ameryki Północnej w tle. z preriami Ameryki Północnej w tle.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Slot Hunter's Spirit zawiera symbole Wild, symbole Scatter, Gamble, mnożniki i respiny.

Czy w grze Hunter's Spirit można zdobyć darmowe spiny?

Tak, ta gra oferuje możliwość zdobycia 10 darmowych spinów po wykręceniu co najmniej trzech symboli Scatter.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Tak, w niektórych kasynach gra ta może być połączona z wielopoziomowym systemem gier z jackpotem od Synot Games.

Jak wygrać na automacie Hunter's Spirit?

Nasza wskazówka: Podczas trwania darmowych spinów, zwycięskie kombinacje zostają zablokowane, a pozostałe bębny się obracają. Stwarza to dużą szansę na trafienie dodatkowych zwycięskich kombinacji.

Wypróbuj automat do gry Hunter's Spirit za darmo

Indiański automat do gry z symbolami zwierząt

Internetowy automat Hunter's Spirit to jeden z niewielu automatów osadzonych w środowisku równin Ameryki Północnej, przesiąkniętym starymi indyjskimi rytuałami łowieckimi. Jeśli lubisz automaty do gry, takie jak Golden Myth lub automaty ze zwierzętami, takie jak Hot Africa, to ten na pewno przypadnie Ci do gustu.

Automat Hunter's Spirit składa się z 5 bębnów i trzech rzędów. Możesz zbierać zwycięskie kombinacje na 20 stałych liniach wygrywających. Graficznie gra jest wysokiej jakości, ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni w przypadku gier Synot Games.

Gra zawiera znaczną liczbę symboli, które z pewnością wciągną Cię w atmosferę prawdziwego, indiańskiego polowania. Występują klasyki o uogólnionej wartości, takie jak 9, 10, J, Q, K, A, a także symbole zwierząt - orzeł, żubr, wilk i indiański myśliwy. Największą wygraną zgarniesz z 5 łowcami, którzy przyniosą Ci łup o wartości aż 200-krotności stawki.

Bonusy, które rozpalą duszę

Slot Hunter's Spirit oferuje także indiańskie bonusy. Pierwszą osobliwością jest symbol Wild w postaci totemu z napisem „Wild”. Zastępuje on przede wszystkim brakujący symbol w zwycięskiej kombinacji i jednocześnie służy jako mnożnik. Za każdy symbol Wild będący częścią linii wygrywającej, wygrana jest podwajana. Przy pełnym wykorzystaniu (tj. 4 symbolach Wild) możesz pomnożyć swoją wygraną aż 16 razy.

Symbol Scatter to kolejny element bonusowy. Jest przedstawiony jako namiot indiański Teepee z napisem „Bonus”. Pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Gdy w dowolnym miejscu na polu gry pojawią się trzy symbole Scatter, otrzymasz 10 darmowych spinów. Slot Hunter's Spirit jest wyjątkowy w tym, że w trybie darmowych spinów zwycięskie kombinacje są blokowane, a pozostałe bębny kręcą się. W ten sposób możesz nie tylko zdobyć dodatkowe zwycięskie kombinacje, ale jednocześnie masz szansę zwiększyć swoją wygraną poprzez rozszerzenie zwycięskiej kombinacji o kolejny identyczny symbol. Nawet w tym trybie możesz ponownie wykręcić sobie darmowe spiny, trafiając 3 symbole scatter.

Ostatnią funkcją bonusową jest Gamble (ryzyko). Twoim zadaniem jest prawidłowe odgadnięcie koloru odwróconej karty. Przy prawidłowym odgadnięciu koloru podwajasz swoją wygraną, przy błędnym odgadnięciu, tracisz wygraną i kontynuujesz obroty bębnami. Autoplay pomoże Ci przyspieszyć Twoje postępy w grze.

Idź na polowanie do kasyna

Kiedy po raz pierwszy zagraliśmy na automacie Hunter's Spirit, byliśmy pod wielkim wrażeniem. Nawet nie ze względu na konkretny temat, ale ze względu na jego bonusy. W bogatym otoczeniu darmowych spinów, jesteś w stanie zdobyć bardzo duże i hojne łupy, które dodatkowo możesz podwoić dzięki funkcji Gamble. Udanych łowów zatem!

Szczegóły gry

Dostawca gry:
SYNOT Games
Motyw gry:
Zwierzęcy automat do gry
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier