Ice Pirates

Ice Pirates

Piraci na lodzie? Czemu nie...

To kolejna ciekawa pozycja z warsztatu znanej firmy deweloperskiej Endorphina. Internetowy automat o nazwie Ice Pirates jest nieco kuriozalny, przynajmniej jeśli chodzi o jego nazwę, ponieważ historie o przerażających piratach (np. Corsair Queen od Synot Games) bardziej kojarzą nam się z ciepłą lub tropikalną pogodą niż z zimą i lodem. Cóż, jak to mówią, z gustami się nie dyskutuje. Przyjrzeliśmy się tej maszynie i chcielibyśmy Ci ją teraz zaprezentować.

Automat internetowy Ice Pirates składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 10 dowolnie ustawianych linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje obowiązują tylko od lewej do prawej strony i muszą zaczynać się od pierwszego bębna od lewej i biec nieprzerwanie w prawo. Jeśli na zwycięskiej linii znajduje się kilka zwycięskich kombinacji, obowiązuje tylko ta o najwyższej wartości. Jeśli trafisz zwycięskie kombinacje na różnych liniach wygrywających, wszystkie wygrane zostaną zsumowane.

Na pokładzie pirackiego statku czeka na Ciebie dziwna załoga. Dziwna, bo oprócz trzech piratów i jednej piratki towarzyszyć Ci będzie także pingwin i niedźwiedź polarny. Dopiero teraz prawdopodobnie zrozumiałeś, dlaczego automat nazywa się Ice Pirates. Jeśli chodzi o grafikę, wszystko jest ładnie narysowane, z falującą taflą morza, przypominającą automat Fruit Zen od Betsoft, która nam wydawała się trochę bajkowa. Ten automat ma w sobie coś, co nas urzekło. Ale po kolei.

Piąty walec przyciągnie Twój wzrok

Ponieważ piraci zawsze byli ściśle kojarzeni ze skarbami i bogactwem, automat Ice Pirates powinien również oferować możliwości wielkich wygranych. I tak jest naprawdę. Możesz na nie zapracować głównie dzięki kilku bonusom, jakie posiada maszyna.

Klasycznym już bonusem jest symbol Wild, który w razie potrzeby uzupełni brakujący symbol w zwycięskiej kombinacji.

Drugim bonusem jest Scatter symbol. Gdy wykręcisz go co najmniej 3 razy, uruchomiona zostanie gra bonusowa z 12 darmowymi spinami.

A teraz najważniejsza rzecz. Na ostatnim, piątym bębnie od lewej kręcą się symbole mnożnika wygranej. W grze podstawowej są to wielokrotności x2, x3 i x5, jednak w grze z darmowymi spinami są one uzupełniane dodatkowymi, czyli x10 i x20. Kiedy dotarliśmy do gry bonusowej z darmowymi spinami i zobaczyliśmy zwycięskie kombinacje pomnożone przez różne mnożniki na piątym bębnie, byliśmy niezmiernie zadowoleni. Naprawdę wspaniałe uczucie. Dodatkowo każdą wygraną można dodatkowo kilkukrotnie pomnożyć za pomocą funkcji Gamble. Musisz tylko zgadnąć, która z czterech ukrytych kart będzie wyższa od karty krupiera.

Slotową przygodę znajdziesz w kasynie online

Na początku automat Ice Pirates wydawał nam się prosty i nudny, ale piąty bęben z wysokimi mnożnikami wygranych szybko przekonał nas, że jest inaczej. Wypróbuj sam, a z pewnością zgodzisz się z nami.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Endorphina
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier