Lucky Wizard

Lucky Wizard

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Lucky Wizard?

Lucky Wizard to 5-bębnowy automat online z 4 rzędami i 40 stałymi liniami wygrywającymi.

Jaki jest motyw przewodni gry Lucky Wizard?

Tę grę możemy zaliczyć do kategorii automatów z magią i mitologią.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na automacie Lucky Wizard znajdziesz symbole Wild, symbole Scatter, mnożniki wygranych i funkcje specjalne: szczęśliwą wygraną, szczęśliwe bębny, losowe symbole, szczęśliwą zamianę i szczęśliwe pchnięcie.

Czy w grze Lucky Wizard można zdobyć darmowe spiny?

Nie, ta gra nie oferuje darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Nie, ta gra nie należy do grupy automatów Red Tiger z progresywnymi jackpotami.

Ako vyhrať na hracom automate Lucky Wizard?

Nasza rada: Po wykręceniu 3 symboli Scatter aktywujesz grę z ogromną liczbą mnożników. Najwyższy z nich to aż 800-krotność zakładu.

Wypróbuj automat do gry Lucky Wizard za darmo

Wejdź do krainy pełnej magii z Lucky Wizard

Czy lubisz magię i związane z nią zaklęcia i sztuczki? Jeśli tak, to proszę bardzo. Przedstawiamy Ci automat online Lucky Wizard. Jak sama nazwa wskazuje, głównym bohaterem jest pogodny czarnoksiężnik, którego magiczne zdolności z pewnością docenisz w drodze po wspaniałe nagrody. Miły starzec w kapeluszu może na automacie dokonać naprawdę wielkich rzeczy.

Automat Lucky Wizard jest dziełem Red Tiger. Jeśli poznasz tą firmę, to wiesz doskonale, że jej automaty do gry charakteryzują się niekonwencjonalnymi funkcjami bonusowymi. Omawiana gra składa się z 5 bębnów, 4 rzędów i 40 linii wygrywających. Nie można z nimi nic robić, ponieważ są one stałe. Zwycięskie kombinacje działają tylko w jednym kierunku, od lewej do prawej strony. Wygrane na kilku liniach wygrywających są klasycznie sumowane.

Już sama oprawa graficzna zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Autorzy ubrali grę w charakterystyczny złoto-zielony kolor. Fabuła osadzona jest w magicznej naturze, a pierwszy, ogólny rzut oka na grę od razu wprawił nas w błogi nastrój. To, co czekało na nas w trakcie gry, nie przeżyliśmy już dawno. Porządny wyzwalacz różnych zjawisk bonusowych jest odpowiedzią na pytanie, jak wygrać na automacie. Zrozumienie ich wszystkich zajęło nam trochę czasu.

To się nazywa fura bonusów

Przede wszystkim należy zauważyć, że symbole na maszynie są podzielone na dwie grupy. Klasyczne symbole kart mają niższe wartości, a symbole takie jak gwiazda, kapelusz, książka i podkowa znacznie wyższe. Na przykład za wykręcenie pięciu podków, otrzymasz aż 480-krotność zakładu. Przejdźmy jednak do bonusów.

  • symbol Wild – jest to joker. Uzupełnia on brakujące symbole w zwycięskiej kombinacji. Za trafienie co najmniej trzech z tych symboli, otrzymasz natychmiastową wygraną. Trzy dzikie symbole oznaczają 80-krotność zakładu, cztery już 240-krotność, a pięć aż 800-krotność zakładu.
  • Szczęśliwa wygrana – symbol złotego kociołka obraca się na środkowym bębnie. Jeśli się na nim pojawi, zacznie się zapełniać złotymi monetami. Zasadniczo jest to natychmiastowe zwycięstwo.
  • Szczęśliwe bębny – czarodziej może uniemożliwić pojawienie się na bębnach symboli o niskiej wartości. Prowadzi to do uzyskania wysokich wygranych.
  • Losowe symbole – gdy czarodziej dotknie symbolu różdżką, automatycznie staje się on symbolem Wild. Prowadzi to do co najmniej jednej zwycięskiej kombinacji.
  • Szczęśliwa zamiana – czarodziej może zamienić symbole o niskiej wartości na symbole o wysokiej wartości.
  • Szczęśliwe pchnięcie – gdy czarodziej dotyka bębnów, zawsze zapewnia to atrakcyjną wygraną.
  • Szczęśliwy bonus – jest w zasadzie symbolem Scatter. Jeśli trafisz go co najmniej 3 razy, aktywujesz nabitą grę z ekstremalną porcją mnożników zakładów. Co więcej, wszystko to odbywa się w malowniczym otoczeniu. Na koniec tej gry możesz wygrać aż 800-krotność zakładu. A jak to zrobić? Do wyboru masz 6 eliksirów, pod którymi kryją się różne cyfry. Liczby te wskazują, o ile pól się poruszysz. Im dalej się przesuniesz, tym wyższy mnożnik otrzymasz. Nic trudnego, ale wszystko zależy od szczęścia.

Odwiedź czarodzieja w Betsafe

Automat do gry online Lucky Wizard jednoznacznie nas do siebie przekonał. Jeśli jesteś fanem slotów z niemal nieskończoną porcją bonusów, to przekona on również Ciebie. Musimy uznać, że czarodziej na tym slocie okazał się bardzo hojny. Pokochasz jego magiczne zdolności. Czy spróbujesz zdobyć wymarzoną nagrodę - 800x zakład? Możesz tego spróbować w kasynie online Betsafe.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Automat z motywem magii i mitologii
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier