Vikings

Vikings

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Vikings?

5-bębnowy automat online Vikings składa się z 3 rzędów i 20 stałych linii wygrywających.

Jaki jest motyw przewodni gry Vikings?

Vikings to automat przygodowy z motywem Wikingów.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Automat online Vikings oferuje symbole Wild, symbole Scatter, mnożniki wygranych i darmowe spiny.

Czy w grze Vikings można zdobyć darmowe spiny?

Tak, po wykręceniu 3 symboli Scatter na środkowych bębnach, otrzymasz 10 darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

W niektórych kasynach na tym automacie możesz znaleźć Joker Bonus Progressive. Jest to progresywny jackpot na automach Kajot podzielony na 4 poziomy: Platinum, Gold, Silver a Bronze. W niektórych pozostałych kasynach napotkaliśmy lokalny, platformowy jackpot.

Jak wygrać na automacie Vikings?

Nasza wskazówka: każdy symbol Wild będący częścią zwycięskiej kombinacji mnoży wygraną. W przypadku 4 symboli Wild w zwycięskiej kombinacji, chodzi o 16-krotność.

Wypróbuj automat do gry Vikings za darmo

Ekscytujący rejs z Wikingami na walcach

Przerażający Wikingowie są głównym tematem dziarskiego automatu online Vikings, Ponieważ ci legendarni zdobywcy nie byli żadnymi „biednymi krewnymi”, w przeciwieństwie do ich innych automatów, takich jak 9 Stars, oferuje on ciekawe i niezwykle hojne funkcje bonusowe. Zachwyciły nas na tyle, że postanowiliśmy podzielić się z Wami tą maszyną w formie wideorecenzji.

Automat online Vikings składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii wygrywających. Obowiązują one od lewej do prawej i muszą zaczynać się od pierwszego walca po lewej stronie. Jeśli na zwycięskiej linii znajduje się wiele zwycięskich kombinacji, obowiązuje tylko ta o najwyższej wartości. Jeżeli na kilku liniach znajdują się zwycięskie kombinacje, wygrane są sumowane.

Hojne i wysokiej jakości bonusy

Wróćmy do wspominanych bonusów. Na tym slocie od Kajot znajdziemy niemal wszystkie klasyczne funkcje bonusowe, które przy odrobinie szczęścia bardzo szybko powiększą stan Twojego konta gracza. Pierwszym z nich jest Wild symbol przedstawiony jako smok. Oprócz zastępowania brakujących symboli w zwycięskiej kombinacji na pozycji jokera, zapewnia także mnożniki wygranych. Jeśli jeden symbol Wild stanowi część zwycięskiej kombinacji, wygrana zostaje podwojona. Jeżeli w zwycięskiej kombinacji zdarzy się to dwukrotnie, wygrana zostanie pomnożona x4. W przypadku trzech, wygrana jest mnożona przez x8, a ostatecznie w przypadku czterech dzikich symboli w zwycięskiej kombinacji, wygrana jest mnożona przez x16.

Kolejnym specjalnym, klasycznym bonusem jest Scatter symbol w postaci statku z dużym żaglem. Pojawia się on na bębnach 2, 3 i 4. Gdy wykręcisz go na tych trzech bębnach, aktywujesz grę z 10 darmowymi spinami. Podczas niej zachodzi zjawisko, które z pewnością docenisz. Zwycięska kombinacja pozostanie na swoim miejscu, po czym zostanie uruchomiony darmowy re-spin. To zjawisko jest kontynuowane dopóki na automacie pojawiają się nowe zwycięskie kombinacje. Dopiero po tym wszystkim zostaną rozliczone Twoje całkowite wygrane.

Wypróbuj automat Vikings w kasynie

Musimy stwierdzić, że automat online Vikings naprawdę nam się spodobał. Graficznie i muzycznie wcale nas nie nudził, wręcz przeciwnie. Był to solidny i trafny wybór ze strony autorów gry. Symbole Wild i Scatter obfitują w dodatkowe funkcje, które dodają grze potrzebnej mocy. Trudno się oprzeć tej kuszącej ofercie rozrywki w kasynie. Spróbujesz? videorecenzie

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Kajot Games
Motyw gry:
Przygodowy automat online
Kasyno online:
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier