Bajkowe automaty

Bajkowe automaty

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Automaty online z bajkami

Bajki i automaty do gry? Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale jeśli te dwie rzeczy zostaną połączone, powstanie wspaniała kombinacja. Doświadczeni gracze kasyn, z pewnością się z nami zgodzą i to nie przypadek, że prawie każde kasyno oferuje jakiś automat z bajkową historią w grze.

Bajki kojarzą nam się przede wszystkim z beztroskimi czasami, kiedy dobro zawsze zwyciężało nad złem. O takich chwilach nawet w dorosłym życiu śni się praktycznie każdemu z nas, dlatego bajki są nam bliskie nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia, ale praktycznie przez całe życie. Dobrze zatem, że producenci automatów do gry nieustannie poszerzają swoje portfolio gier również o tematyce baśniowej. Obecnie w kasynach można grać na wielu bajkowych automatach do gry. Jest ich już tak wiele, że tak naprawdę nie wiemy od czego zacząć. Przede wszystkim należy wspomnieć chociażby o internetowym slocie Snow Wild and The 7 Features, który powstał na wzór znanej na całym świecie bajki Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. I trzeba przyznać, że twórcom z Red Tiger gra naprawdę się udała – nowoczesny design, świetna grafika i mnóstwo bonusów. Kolejnym automatem do gry, który podajemy dla inspiracji, jest automat Aladdin and the Golden Palace Już sama nazwa wskazuje, na podstawie której bajki powstał ten automat. Tak, jest to opowieść o chłopcu z magiczną lampą, a slot ten wraz ze swoimi wspaniałymi funkcjami specjalnymi pochodzi z warsztatu twórcy gier Synot Games. Te dwa przykłady z magicznego świata baśni przedstawiliśmy jedynie jako mały przedsmak. Tych gier jest niezliczona ilość, wystarczy sobie coś wybrać. se.

Wypróbuj bajkowe automaty za darmo

Jesteśmy zdania, że każdy automat ​​dobrze jest najpierw wypróbować. Bajkowe automaty nie są wyjątkiem i możesz na nich zagrać u nas na próbę całkowicie za darmo. Jeśli któryś z nich Ci się spodoba, możesz zacząć próbować na nim szczęścia w kasynie online za prawdziwe pieniądze.

Automaty do gier