Alternatywne automaty

Alternatywne automaty

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Alternatywa - różne inne, niekonwencjonalne gry na automatach

Jeśli masz dość kręcenia w kółko bębnami pełnymi tych samych symboli, jeśli już nie możesz patrzeć na tradycyjne automaty do gry, które wyłaniają się prawie z każdego kąta salonów gier online, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj możesz na chwilę od nich odpocząć. Znajdziesz się wśród alternatywnych gier walcowych, które wyróżniają się czymś niezwykłym, nietypowym, co odróżnia je od klasycznych automatów. Inny może być wygląd bębnów, mechanika gry, rozliczanie wygranych czy specyficzne minigry bonusowe. Najlepiej będzie, jeśli przedstawimy Wam przynajmniej kilka z nich dla lepszego zrozumienia tego typu automatów.

Jedną z typowych cech tych gier jest inny sposób łączenia symboli w linie wygrywające. O ile na klasycznych automatach, zwycięskie linie tworzą symbole na walcach połączonych ze sobą w pewnej kolejności, o tyle tutaj mogą to być skupiska sąsiadujących ze sobą symboli (tzw. klastry) w dowolnym miejscu pola gry. Obszar gry jest zwykle większy (5x5, 5x6, 8x10 itd.) i zazwyczaj konieczne jest połączenie w ten sposób 5 symboli, jak w grach Crystal Land (Playson) lub Emoji Planet (NetEnt). Ale są też maszyny, w których wystarczy połączenie trzech symboli, jak na przykład w Sugar Pop od BetSoft. Ponadto gry te są uzupełnione różnymi funkcjami bonusowymi, które znacznie pomagają w osiąganiu wygranych.

Jeśli podczas gry nie chcesz rezygnować z ulubionych owoców, ale chcesz ich spróbować w niekonwencjonalnym stylu, gorąco polecamy niesamowity i zabawny automat owocowy Tiky Fruits. Na polu gry znajduje się jednocześnie aż 80 symboli, a Twoim zadaniem jest ułożenie co najmniej serii 5-ciu z nich, które po zebraniu stworzą miejsce na dodatkowe symbole. Jeśli dodatkowo jakimś owocem wypełnisz tzw. „fruit bar”, usunie to wszystkie owoce tego typu z pola gry, tworząc w ten sposób jeszcze więcej miejsca na możliwe zwycięskie kombinacje symboli o większej wartości. Niektóre sztuczki bonusowe, które od czasu do czasu są wprowadzane do gry przez pobliski totem lub gra bonusowa z darmowymi spinami, również mogą pomóc Ci wygrać.

Zabawa w stylu wystawnego, starodawnego balu maskowego to z pewnością imponujące przeżycie, jakie oferuje gra Masquerade od Red Tiger.Towarzyszyć Wam będą damy w maskach i panowie w eleganckich garniturach. W grze dość często pojawiają się złote maski, które razem zamienią się w jeden identyczny symbol. Interesujące jest również pole gry w niestandardowym układzie liniowym 2-3-4-3-2.

Alternatywne automaty przy grze za darmo

Niemal każde kasyno online oferuje możliwość zagrania w alternatywną grę w trybie demo, czyli całkowicie za darmo. W ten sposób możesz wypróbować różne sposoby gry i przekonać się, czy wciągnie Cię to na tyle, że spędzisz przy danej grze dłuższe chwile pełne zabawy. Jeśli tak, sięgnij po taką maszynę w kasynie online grając również za prawdziwe pieniądze.

Automaty do gier