Klasyczne automaty do gry

Klasyczne automaty do gry

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Absolutna klasyka wśród automatów do gry

Czym są klasyczne automaty do gry? Definicja tych gier bębnowych jest niejednoznaczna, ale wielu graczy, zwłaszcza początkujących, szuka na początek prostych i klasycznych gier. Klasyczne automaty online można zatem opisać jako proste gry na walcach z grafiką, która nie zawsze musi wyraźnie przyciągać uwagę i powinny to być również gry, które nie są wypełnione niezliczonymi innowacyjnymi funkcjami specjalnymi. Ta kategoria często pokrywa się z fautomatami owocowymi i grami retro.

Jeżeli chodzi o nas, to klasyczne gry wyobrażamy sobie w taki sposób, że gracze na polu gry będą mieli do czynienia głównie z symbolami owoców, siódemek, symboli BAR, gwiazdek, kostek i tym podobnych. Liczba bębnów na tych automatach to zwykle 3, 4 lub nawet 5. Jeśli chodzi o funkcje specjalne, to zazwyczaj są one dość nieskomplikowane - Wild, Scatter lub darmowe obroty. Umieszczanie automatów w tej kategorii ogólnej jest praktycznie kwestią subiektywną.

Do klasycznych automatów do gry możemy zaliczyć na przykład automat 20 Hot Blast firmy Amusnet. Jest to bardzo prosty 5-bębnowy automat owocowy z 3 rzędami i 20 stałymi liniami wygrywającymi. Funkcje specjalne odpowiadają za rozszerzający się symbol Wild i respin z mnożnikiem wygranych. Kolejną grą, którą powinieneś wypróbować, jest automat Twin Spin od firmy NetEnt. W tym 5-bębnowym slocie można wygrać aż na 243 sposoby. Gra charakteryzuje się przede wszystkim tym, że przed każdym obrocie, zawsze następuje synchronizacja pary sąsiadujących ze sobą bębnów. Świetnym przykładem klasycznej gry walcowej jest automat Sizzling Hot Deluxe od firmy Novomatic. W tym 5-bębnowym klasyku można wygrać, tworząc zwycięską kombinację na dowolnej z 5 stałych linii wygrywających. Jedyną szczególną cechą tej gry jest symbol Scatter, który po trafieniu go co najmniej trzy razy zapewni natychmiastową, ciekawą wygraną. Nawet producent Synot nie zapomniał stworzyć kilku klasycznych automatów. Jedną z takich gier jest automat 81 Vegas Multi Fruits. Obszar gry składa się z 4 bębnów, 3 rzędów i można tu wygrać dzięki 81 liniom wygrywającym. W funkcjach specjalnych natkniesz się na dziki symbol Wild i mnożniki wygranych. Tradycyjne automaty do gier można znaleźć również w ofercie kreatywnego producenta Red Tiger. Jednym z takich przykładów jest automat o nazwie Five Star. Jest to bardzo prosta 5-bębnowa gra z 3 rzędami i 3 liniami wygrywającymi, w której możesz uzyskać re-spiny i atrakcyjne wygrane dzięki symbolom Scatter.

Wypróbuj klasyczne automaty za darmo

Płynna rozgrywka, proste sterowanie i gra bez ogromnej ilości funkcji specjalnych. To również są wyznaczniki klasycznych automatów. Jest ich naprawdę wiele, a kilka z nich można również przydzielić do innych kategorii. W każdym razie, jeśli wybierzesz jedną z takich gier, nie wahaj się jej spróbować i zagrać w nią zupełnie za darmo.

Automaty do gier