Automaty pełne skarbów

Automaty pełne skarbów

Przeczytaj też

Pokazać wszystkie artykuły

Automaty pełne diamentów, klejnotów i złota

Kiedy padnie słowo skarb, wzrok podniesie prawdopodobnie każda osoba. Kto nie chciałby choć raz w życiu znaleźć skrzyni skarbów, błyszczących klejnotów, diamentów lub sztabek złota? Skarb jest automatycznie kojarzony z bogactwem, a to jest coś, co każdy chciałby mieć. A twórcy automatów online, którzy umieszczają takie symbole w wielu swoich grach, doskonale wiedzą, że skarby są wielką atrakcją.

Szmaragdy, rubiny, szafiry, perły czy diamenty - to tylko ułamek skarbów, które możesz znaleźć na wielu automatach online. Gry ze skarbami są dostępne praktycznie w każdym kasynie. Możesz natknąć się na gry, w których klejnoty czasem tylko migną przed oczami (Fruit Snap firmy Red Tiger), na przykład jako jeden ze symboli specjalnych, ale są też gry, które są pełne wszelkiego rodzaju klejnotów (Crystal Miners firmy Apollo games).

Do takich gier bez wątpienia możemy zaliczyć na przykład slot Treasure Mine od Red Tiger. Jest to słynny 5-bębnowy automat z 4 rzędami i 40 liniami wygrywającymi. Obszar gry znajduje się w kopalni, grafika jest genialna, a funkcje specjalne oferowane przez tę grę nie są gorsze. Tutaj możesz cieszyć się rozszerzającymi się symbolami Wild, a symbol Scatter przeniesie Cię do gry bonusowej, w której skarby po prostu się kłębią.

Gry na walcach ze skarbami oferują również niezwykłe rzeczy. W świetnym automacie Dazzle Me od NetEnt, przeżyjesz zabawę na niekonwencjonalnej powierzchni do gry z 5 bębnami, gdzie liczba rzędów nie jest stała i się zmienia. W tej grze natkniesz się również na dużą porcję funkcji specjalnych i bonusów. Zsynchronizowane bębny i ponowne obroty poprawiają zabawę i przynoszą jeszcze lepsze wygrane.

W portfolio producenta Yggdrasil można również znaleźć gry z klejnotami. Automat Gem Rocks składa się z 6 bębnów, 4 rzędów i oferuje aż 4096 różnych sposobów na wygraną. Na tym automacie możesz spodziewać się wspaniałej grafiki, doskonałych dźwięków i ciekawych funkcji specjalnych w postaci mega symboli, re-spinów czy mnożników wygranych.

W świetnej grze Betsoft o nazwie Gemmed. jest też mnóstwo skarbów. Maszyna składa się z 9 bębnów, 9 linii i oferuje aż 40 503 możliwości wygranej. W grze pełnej mega symboli możesz zdobyć aż 50 darmowych spinów

Innym pięknym przykładem automatu ze skarbami jest gra firmy Synot Games o nazwie Gem-O-Rama. Gdy włączysz ten automat, natychmiast zostaniesz oczarowany obfitością błyszczących klejnotów na 5-bębnowej, 3-rzędowej powierzchni. Posiada również funkcje specjalne, takie jak rozszerzenie symbolu Wild na cały bęben, respiny czy mnożniki wygranych.

Cenne skarby ukryte są również w slocie Multi Diamonds od Kajot Games. Na pięciu bębnach z trzema rzędami i aż 81 liniami wygrywającymi, napotkasz naprawdę luksusowe symbole. Jedyną specjalną cechą tego automatu jest symbol Multi Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole jako joker i jest również mnożnikiem.

Odkryj skarby na automatach za darmo

Na wielu automatach online pod symbolami skarbów ukryte są również piękne wygrane. Jeśli podobają Ci się te gry, nie wahaj się ich wypróbować. Możesz to zrobić za darmo, po prostu dla zabawy. W ten sposób poznasz nie tylko tematykę gry, skarby na symbolach maszyny, ale także samą rozgrywkę i bonusy do gry. A potem jazda do kasyna, gdzie wygrana może być Twoja.

Automaty do gier