Dragon's Luck

Dragon's Luck

Graj w kasynie

Cechy automatu do gry

Ile bębnów i linii wygrywających ma automat Dragon's Luck?

Dragon's Luck składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 10 stałych linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje nie muszą zaczynać się na pierwszym bębnie. Wystarczy, jeśli będą utworzone z co najmniej trzech identycznych symboli sąsiadujących ze sobą w dowolnym miejscu na linii wygrywającej.

Jaki jest motyw przewodni gry Dragon's Luck?

Automat online Dragon's Luck przydzielamy do gier o smokach lub automatów z magią i mitologią.

Jakie funkcje specjalne można tutaj znaleźć?

Na slocie Dragon's Luck znajdziesz kilka funkcji specjalnych, w tym Smoczą Monetę, Mega Smoczą Monetę, Pomoc smoka oraz Mega szczęście.

Czy w grze Dragon’s Luck można zdobyć darmowe spiny?

Nie, ten automat nie oferuje darmowych spinów.

Czy ta gra oferuje możliwość gry o jackpoty?

Na slocie Dragon's Luck dostępne są 3 rodzaje progresywnych jackpotów Red Tiger – Hourly Drop, Daily Drop i Mega Drop.

Jak wygrać na automacie Dragon's Luck?

Nasza wskazówka: za wykręcenie 5 symboli z liczbą 138 otrzymasz 1380-krotność zakładu.

Wypróbuj automat do gry Dragon's Luck za darmo

Czy boisz się smoków? Tych na walcach nie musisz!

Jeśli do tej pory uważałeś smoka tylko za złą, przerażającą i mściwą istotę, po przeczytaniu poniższych linijek zmienisz zdanie. A dokładniej, po przeczytaniu recenzji fantastycznego automatu online Dragon’s Luck. Jest on oparty właśnie na mitycznym smoku, który chętnie pomoże Ci osiągnąć imponujące wygrane. Podobną tematykę widzieliśmy już na automatach Dragon Champions czy Dragons of Fortune. Przedstawmy go zatem pokrótce.

Dragon's Luck to 5-bębnowy automat online z 3 rzędami i 10 liniami wygrywającymi. Ich liczba jest stała. I tu pojawia się pierwsza ważna informacja, którą z pewnością docenisz. Większość automatów od Red Tiger jest zbudowana w taki sposób, że zwycięskie kombinacje na nich obowiązują tylko w jednym kierunku, czyli od lewej do prawej. Jednak na tym smoczym automacie zwycięskie kombinacje działają w obie strony. Wystarczy, jeśli zostaną utworzone z co najmniej trzech identycznych symboli. Zwycięskie kombinacje mogą zaczynać się na pierwszym bębnie po lewej stronie i ciągnąć się bez przerwy w prawo, lub na pierwszym bębnie po prawej stronie i ciągnąć się bez przerwy w lewo. Albo tylko na środkowych trzech bębnach - drugim, trzecim i czwartym.

Niezwykłe funkcje bonusowe

Ten automat jest również wyjątkowy ze względu na strukturę bonusów. Klasyczne pojęcia dotyczące automatów do gry, takie jak symbol Wild, symbol Scatter czy darmowe spiny, byłyby tutaj bezużyteczne. Uwierz nam jednak, że nie będzie Ci ich brakować. Dragon's Luck ma wbudowane zupełnie inne funkcje bonusowe, dzięki którym z łatwością możesz zdobyć wyższe wygrane.

Kiedy na bębnach pojawi się Smocza Moneta, automatycznie się on obróci, odsłaniając symbol. Jeśli pojawi się więcej takich monet, wszystkie obrócą się i ukażą ten sam symbol, co da kilka zwycięskich kombinacji. Smocza moneta pojawia się także tutaj w powiększonym mega rozmiarze - 3x3. Oznacza to, że jej obecność przyniesie Ci natychmiastowe mega wygrane.

Śpiące smoki strzegą bębnów po obu stronach slotu. Gdy tylko się obudzą, zaczynają zionąć ogniem na bębny, tworząc na automacie zwycięską kombinację. Chodzi o tzw. Pomoc Smoka. Kolejnym symbolem specjalnym jest symbol 138, a za wykręcenie pięciu takich symboli otrzymasz nagrodę o wartości 1380-krotności zakładu.

Jackpoty na automacie Dragon’s Luck

Slot zadowoli wszystkich fanów progresywnych jackpotów. Ta poboczna gra bonusowa jest również dostępna w Dragon's Luck. Aktualne wartości wszystkich Jackpotów – Hourly Drop, Daily Drop i Mega Drop – wyświetlane są po lewej stronie ekranu. W przypadku dziennego jackpota odliczany jest czas, do momentu, kiedy ktoś go wygra. A jak więc wygrać? Wystarczy cierpliwie kręcić bębnami i trzymać kciuki, aby symbol Jackpota pojawił się 3 razy.

Zagraj o 1380-krotność stawki w kasynie Betsafe

Teraz rozumiesz, dlaczego dawne pokolenia Chińczyków tak bardzo czciły smoka. Uważali go między innymi za symbol szczęścia i bogactwa. I właśnie tak podeszli do tego twórcy gier z firmy Red Tiger i skonstruowali błyskotliwy automat Dragon's Luck. Wypróbuj go w kasynie online Betsafe, gdzie możesz to zrobić również za darmo. Nie pożałujesz.

1700 PLN dla nowych graczy w kasynie

betsafe logo
  • Krok 1: Po prostu otwórz konto, wpłać i odbierz swój bonus powitalny 100% do 1500 PLN w Kasynie.
  • Krok 2: Łap kolejny bonus! Po drugiej wpłacie zgarnij 200% bonus do wysokości 200 PLN.
  • Krok 3: To nie wszystko! Gdy wpłacisz trzeci raz, otrzymasz 100 darmowych spinów na grę Big Bass Bonanza.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Red Tiger
Motyw gry:
Automat z motywem magii i mitologii
Kasyno online:
Betsafe
Nasza ocena:

* Niektóre opisane tutaj funkcje automatów do gier mogą nie być dostępne w każdym kraju. Mogą być ograniczone przepisami prawa. W poszczególnych kasynach można także znaleźć różnice w ustawieniach gry.

Automaty do gier